Konec války růží. Všichni k pumpám, burcuje ČSSD Michal Hašek

19.10.2018 13:33

Sociální demokraty čeká o víkendu další důležité jednání. V Hradci Králové zhodnotí hloubku propasti, do které se zřítili, a pokusí se najít ze své politické katastrofy cestu ven. Na scénu znovu vstupuje Michal Hašek a posílá svým spolustraníkům jasný vzkaz.

Konec války růží. Všichni k pumpám, burcuje ČSSD Michal Hašek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Hašek v pořadu Horké téma

ČSSD má před sebou další důležité jednání. V Hradci Králové se o víkendu sejde širší vedení strany a bude řešit, jak dál po volebních masakrech. Vloni na podzim strana s odřenýma ušima přelezla laťku 7 procent hlasů od voličů, v letošních volbách strana ztratila velké množství komunálních zastupitelů a dokázala obhájit jediné senátorské křeslo ze 13, která byla ve hře.

To však není jediný problém, který musí ČSSD řešit. O slovo se znovu přihlásili dědicové právníka Zdeňka Altnera, kteří po ČSSD požadují zaplacení 338 milionů korun, které má strana zaplatit za to, že pro ni Altner uhájil Lidový dům. Informaci přinesla ČTK.

Michal Hašek bije na poplach. Pokud strana musí vedle volebního propadáku řešit urychleně i tento finanční problém, nastal podle jihomoravského sociálního demokrata čas, aby skončila „válka růží“ a aby všichni nastoupili k pomyslným pumpám. Jinak ČSSD definitivně čeká osud Titanicu.

„Vzkaz všem sociálním demokratům v České republice – pokud je obsah článku pravdivý, zatím není jasné, zda jde o reálný navrh doručený kromě ČTK také ČSSD – konec války růží a všichni k pumpám. Konec hrátek na hodné a zlé včetně sobotního ÚVV a rozdávání Černých Petrů. Okamžitá analýza ekonomického stavu ČSSD a stavu právních sporů spojených s kauzou Altner – info členské základně společně s návrhem dalšího postupu. Každý jiný postup znamená, že poslední ‚zhasne a zatáhne roletu‘, v tomto případě možná při potenciálně neuhrazené faktuře za elektřinu jenom ‚zatáhne roletu‘...“ napsal Hašek na sociální síti facebook.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Na Tomáše Kluse, obdivovatele Grety, se pověsili paparazzi. To neměl nikdo vidět!

11:20 Na Tomáše Kluse, obdivovatele Grety, se pověsili paparazzi. To neměl nikdo vidět!

Poté co se v uplynulých týdnech prohnaly přírodní živly Evropou, vystoupil na sociálních sítích Tomá…