Konečná povede KSČM do eurovoleb. Ústřední heslo její kampaně zní...

15.12.2018 16:24 | Zprávy
autor: mp

Kandidátku KSČM do voleb do Evropského parlamentu povede současná europoslankyně Kateřina Konečná. Podle informací ČTK ji dnes zvolilo do čela kandidátní listiny širší vedení KSČM. Její protikandidát a další europoslanec Jaromír Kohlíček dostal zhruba čtvrtinu hlasů. Konečná je místopředsedkyní komunistů pro evropské záležitosti a zhruba čtvrt roku již volby chystá. Komunisté za kampaň plánují utratit zhruba 7,5 milionu korun.

Konečná povede KSČM do eurovoleb. Ústřední heslo její kampaně zní...
Foto: Archiv KK
Popisek: Kateřina Konečná

Server ParlamentníListy.cz zjistil, že Konečná obdržela 59 hlasů a stala se jasnou vítězkou v klání o post lídra kandidátky.

Již dopoledne špičky komunistů v pražském sídle strany schválily program, se kterým půjde strana do voleb. Apelovat chce především na změny v základních unijních smlouvách, které by přesunuly víc pravomocí členským státům.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Miroslav Kavij byl položen dotaz

Máte důkazy?

Tvrdíte, že je summit NATO - místo pro megatunel a korupci. To máte nějak podložené a budete tak nějak konat? Nebo je to jen jedena paní (pán), co má blízko k Rusku povídal a vlastně nic neudělal?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Americký senátor zemřel krátce po návštěvě Ukrajiny

10:25 Americký senátor zemřel krátce po návštěvě Ukrajiny

Americký republikánský senátor Lindsey Graham zemřel údajně po krátké a náhlé nemoci. Ještě několik …