Konečné zúčtování s Němcovou. „Příběh knihovnice. Přihlížela. Zkuste si...“

02.06.2023 13:39 | Ze sítí

MONITORING SÍTÍ Pojďme si v krátkosti připomenout jeden příběh knihovnice ze Žďáru nad Sázavou... Šéfka KSČM Kateřina Konečná vrací na sociální síti Facebook úder senátorce z vládní ODS Miroslavě Němcové, která ukázala na komunisty, že jsou financováni Ruskem, proto eskalují napětí a jsou připraveni vždy zradit.

Konečné zúčtování s Němcovou. „Příběh knihovnice. Přihlížela. Zkuste si...“
Foto: Repro ČT
Popisek: Miroslava Němcová v Událostech, komentářích

Členka horní parlamentní komory Miroslava Němcová v týdnu zveřejnila tweet, v němž upozorňovala, kam až sahá ruský vliv. „Exministr obrany Naď informoval o platbách z Ruska pro Směr na ovlivnění voleb. Rusko se sune před Maďarsko a Slovensko k nám. Asi proto byl Babiš u Orbána. Proto ANO, Středula a ke zradě vždy připraveni komunisté eskalují napětí a chtějí svrhnout naši vládu,“ napsala Němcová.

Předsedkyně komunistů po pár dnech zvažování sepsala svou reakci, v níž neváhala připomenout, jak její pomyslné schody až do pater vysoké politiky vypadaly a co všechno musela dělat, aby po nich vystoupala. Morální maják podle ní rozhodně není druhé jméno Miroslavy Němcové, ač se často tak ráda prezentuje.

Ing. Kateřina Konečná

  • KSČM
  • Jsem poslankyně - díky Vám, pro Vás, s Vámi
  • europoslankyně

„Pojďme si v krátkosti připomenout jeden (pro občany smutný) příběh knihovnice ze Žďáru nad Sázavou. Paní Mirka byla ve správnou chvíli na správném místě. Do vysoké politiky vyšplhala po zádech Václava Klause, aby na něj – když už ho nepotřebovala, mohla plivat. Když tady pod vedením ODS byl likvidován sociální stát, kvetla korupce – věrně mlčela. Když vládu řídila milenka premiéra, držela se postu předsedkyně Sněmovny jako klíště a mlčela. Jo a v mezičase ještě – morální maják paní Němcová – nechávala jezdit za peníze daňových poplatníků syna služebním vozem Sněmovny. Nakonec skončila jako senátorka nemajíc jinou náplň práce než plivat jedovaté sliny na twitteru (a potvrzujíc tak zvěsti o Senátu jakožto drahém odkladišti vysloužilých politiků),“ nebrala si Konečná servítky.

Komentář také přidala ke slovům, která Němcová pronesla u příležitosti Mezinárodního dne dětí. Den má podle ní upozornit světovou veřejnost na práva a potřeby dětí. „Snad se blíží doba, kdy ukrajinské děti budou moci žít se svými rodiči v klidných domovech…“ uvedla. Nejdřív by měla podle Konečné ale myslet na české děti ohrožené chudobou. „Nic proti, stejné přání mám i já. Ale k tomu, že je v ČR až 400 tisíc dětí ohroženo chudobou (a slavná Mirka ze Žďáru je za to spoluodpovědná), o tom ani slovo! A – věřte tomu, nebo ne – ještě před konfliktem na Ukrajině…“ dodala šéfka komunistů.

„Milá Mirko, přeji Vám klidný výkon mandátu (v Senátu to asi vlastně ani jinak nejde) a zkuste si někdy všímat i problémů, které jste způsobila či neřešila, a tak přispěla k jejich prohlubování. Klidně si o tom pak může psát i na twitteru,“ vzkázala Konečná senátorce. A závěrem dodala: „V době, dokud neexistovaly sociální sítě, vědělo o omezené nenávistné povaze některých lidí jen jejich nejbližší okolí. Teď to vidí celý svět. Bohužel, bohudík.“

reklama

autor: nab

PhDr. Pavel Žáček, Ph.D. byl položen dotaz

potíraní dezinformací

Vaše vláda chce neustále bojovat proti dezinformacím, ale zároveň šetříte ve školství. Nemáte dojem, že to nejde dohromady? A co třeba využít peníze na potírání dezinformací a dát je do školství? A co to vlastně ta dezinformace je? Co když se něco jeví jako dezinformace, ale za chvíli se ukáže, že j...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Paní Konečná, 1* ****************** , Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseNezlomný , 02.06.2023 13:58:02
Tu odsáckou stařenu sežere jeji žluč! Tahle odporná osoba nestojí ani za odplivnutí!

|  23 |  0

Další články z rubriky

16 000 000 Kč pro jednu firmu. Ušité na míru? Podezření vůči ČT sílí, už se jedná

7:45 16 000 000 Kč pro jednu firmu. Ušité na míru? Podezření vůči ČT sílí, už se jedná

Středeční jednání Rady České televize bylo „rozlučkou“ generálního ředitele Petra Dvořáka. Zároveň a…