Konvička, Hampl a Lidinský natočili video pro "islamofoba roku" Donalda Trumpa

11. 3. 2016 17:45

Sociálními sítěmi koluje nové video z dílny Martina Konvičky. Lídr Bloku proti islámu zde po boku pravicového sociologa Petra Hampla a šéfa Úsvitu-Národní koalice Miroslava Lidinského, vyjadřuje podporu Donaldu Trumpovi v jeho snaze stát se prezidentem USA. Video však vyvolalo spíše posměch, vzhledem ke Konvičkově úrovni anglického jazyka.

Konvička, Hampl a Lidinský natočili video pro "islamofoba roku" Donalda Trumpa
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ideová konference strany Úsvit-Národní Koalice

„Gratulace a podpora pro Donalda J. Trumpa!“ se jmenuje nové video hnutí Blok proti islámu, kde stojí šéf hnutí Martin Konvička společně se svými kolegy Petrem Hamplem a Miroslavem Lidinským. Video zveřejnil Hrdý Čecháček.

Konvička na videu těžce srozumitelnou angličtinou s přehnaným americkým přízvukem gratuluje Trumpovi za to, že získal britské ocenění islamofob roku 2016.

„Právě jsme se doslechli, že Donald Trump byl nepřátelským táborem jmenovám islamofobem roku,“ hlásá Konvička. „Je to velká pocta, Donalde. Strana Úsvit proti Bloku proti islámu a většina lidí z České republiky ti přeje, aby jsi se stal prezidentem,“ procedí lámanou angličtinou těžce srozumitelnou větu, která se stala na internetu terčem posměchu.

Celé sdělení je pak zakončené sborovým zvoláním „Jeď, Donalde, jeď!“ všech tří přítomných, kteří ve stejnou chvíli zároveň i zvednou palce v podpoře svému oblíbenému prezidentskému kandidátovi. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: spa

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Moravce střídat. A Kalousek je jako Stalin, také ho nechávají mluvit ke všemu. Šéf Syndikátů novinářů chtěl přednášet o etice novinářů, ale totálně se to zvrhlo

15:06 Moravce střídat. A Kalousek je jako Stalin, také ho nechávají mluvit ke všemu. Šéf Syndikátů novinářů chtěl přednášet o etice novinářů, ale totálně se to zvrhlo

REPORTÁŽ Slovními přestřelkami se to hemžilo na semináři k novinářské etice a objektivitě, kterou v …