Korán je Mein Kampf. Do Prahy se sjedou špičky protiunijní a antiislámské evropské politiky. Wilderse a Le Penovou pohostí Okamura a zahraje jim Ortel. Tohle nám řekli…

17.04.2019 18:55

Ve čtvrtek 25. dubna se od 16 hodin bude na Václavském náměstí konat velká manifestace předních evropských odpůrců islamizace, imigrace a odpůrců Evropské unie. Očekávány jsou tisíce lidí. Na pozvání předsedy hnutí SPD Tomia Okamury dorazí šéfka francouzského Národního sdružení Marine Le Penová, která je favoritem voleb do Evropského parlamentu ve Francii, i známý bojovník proti islamizaci Evropy a předseda nizozemské Strany pro svobodu Geert Wilders. Na setkání zahraje i skupina Ortel. Podle Okamury jsou volby do Evropského parlamentu, které se konají 24. a 25. května, fakticky referendem o Evropské unii a o imigraci.

Korán je Mein Kampf. Do Prahy se sjedou špičky protiunijní a antiislámské evropské politiky. Wilderse a Le Penovou pohostí Okamura a zahraje jim Ortel. Tohle nám řekli…
Foto: Lukáš Petřík
Popisek: Geert Wilders ve Sněmovně s Tomio Okamurou.

Anketa

Je dobře, že Jaromír Jágr jede se Zemanem do Číny?

hlasovalo: 8468 lidí
V průzkumech před evropskými volbami má Le Penová zhruba stejnou šanci na vítězství jako vládní hnutí prezidenta Macrona Republika vpřed! Ve Francii je Le Penová stíhána kvůli tomu, že na svých facebookových stránkách zveřejnila zvěrstva Islámského státu. „Pokud upozorníte na zvěrstva muslimů, budou vás zavírat do kriminálu! Marine, stojíme za tebou a jsme s tebou!“ řekl Tomio Okamura.

Korán je jako Mein Kampf

Wilders je známý tím, že přirovnal islámskou knihu Korán k Mein Kampfu, čímž vyvolal obrovskou nenávist muslimů a musí kvůli tomu mít neustále ochranku. „Geert je velice odvážný politik. Sdílíme spolu odpor k Evropské unii i k islámu. Těším se na další shledání,“ řekl ParlamentnímListům.cz Okamura, který se nedávno v Praze sešel s dalším významným předákem z Hnutí Evropa národů a svobody (MENF) Matteo Salvinim, jenž je italským ministrem vnitra a předsedou Ligy, která je společně se stranou Okamury, Wilderse i Le Penové členem MENF.

Euroskeptici mohou v Evropském parlamentu výrazně uspět a podle Okamury je tak velká šance udělat v Bruselu zemětřesení a ubránit Českou republiku před islamizací a diktátem Bruselu.

„Přijďte do Prahy na Václavák na koncert skupiny Ortel, ve čtvrtek 25. dubna 2019 od 16:00 pod koněm, vstup zdarma! A od 17:00 na stejném pódiu vystoupí Marine Le Penová, Geert Wilders, Tomio Okamura a Matteo Salvini pošle přes velkoplošnou obrazovku zdravici. Přijďte říct v co největším počtu celé Evropě: NE diktátu EU, imigrační politice a islamizaci, a podpořte právo občanů České republiky hlasovat v referendu o vystoupení ČR v EU,“ vyzval na Facebooku Okamura.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Evropská unie je eurodiktatura a migrace má devastující účinky

„Evropská unie je eurodiktatura a jakmile si uvědomí, že různé národy se snaží obnovit svou ztracenou suverenitu, použije doslova všechny prostředky, včetně těch vyloženě protiústavních a protidemokratických s cílem zachovat privilegia euroelity,“ řekla Le Penová ParlamentnímListům.cz.

„Migrace do Evropské unie má devastující účinky a v budoucnosti budou její dopady ještě závažnější. Má vliv už i na demokratický charakter režimů v evropských zemích, jejíž obyvatelé si tuto migraci nepřejí. Evropská unie jim však migraci chce vnutit, takže i v tomto případě se jedná o totalitní přístup,“ varuje Le Penová.

Tato výrazná politička je známa i tím, že má poměrně kladný vztah k ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi. „Nepochybně vrátil Rusku zásadní roli v koncertu národů. Tyto jeho výsledky si určitě zaslouží obdiv. Pomohl vyvést Rusko z důsledků sedmdesáti let Sovětského svazu a obnovil velkou zemi, s níž se musí počítat nejen v rovině ekonomické, ale i v rovině diplomatické. Tento úspěch nebyl v žádném případě předem garantovaný. Já z něj mám radost, protože jsem příznivkyní multipolárního světa, a proto mě to těší. Jsem přesvědčena, že Rusku silná role v koncertu národů právem náleží,“ řekla o něm ParlamentnímListům.cz.

Na Západě jsme totálně zničení. Česká republika s Tomiem brání Evropu

Anketa

Dokdy bude trvat Evropská unie?

hlasovalo: 7503 lidí
„Na Západě jsme totálně zničení. Dovolili jsme milionům lidí, aby často přicházeli z islámských zemí Blízkého východu. Tito lidé nemají žádnou vůli se asimilovat do našich společností. Tito imigranti si s sebou přinesli ideologii násilí a nenávisti. Myslím si, že dnes země jako Česká republika jsou pro nás dobrým příkladem a vzorem. Stojí pevně proti Evropské unii, která jim chce nadiktovat, kolik mají přijmout lidí. A EU říká, že tyto státy bude penalizovat, pokud tak neučiní. Tyto státy střední Evropy podporuji v jejich postoji a v jejich odporu k Bruselu. V dnešní době státy jako Česká republika, Polsko, Maďarsko (pan Orbán) a Slovensko brání Evropu tak, jak jste činili v minulosti. Bojovali jste proti Turkům a mnohým dalším invazím a nyní to děláte znovu. Znovu můžeme být zachráněni Čechy a dalšími národy střední Evropy a jsem hrdý na to, že zde s vámi mohu být. Přál bych Nizozemí, Belgii, Spojenému království a Francii, aby měly takové politické lídry, jako máte vy. Takové lídry, jakým je Tomio,“ řekl ParlamentnímListům.cz předseda nizozemské Strany pro svobodu Geert Wilders.

Geert Wilders, Okamura či Le Penová úplně nezapadají do tradiční škatulky „krajní pravice“, protože všichni tito politici výrazně podporují Stát Izrael a ostře vystupují proti antisemitismu, který je v Evropě čím dál více spojován s muslimskými imigranty.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tomáš A. Nový

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kmenta: Zemanovy tajné peníze. On je jednoduchej, kouří, pije a říká bonmoty. Ale jeho okolí... Ať máme někoho jako Čaputová a on se tím užírá do 100 let

10:04 Kmenta: Zemanovy tajné peníze. On je jednoduchej, kouří, pije a říká bonmoty. Ale jeho okolí... Ať máme někoho jako Čaputová a on se tím užírá do 100 let

Investigativní novinář Jaroslav Kmenta napsal knihu Rudý Zeman. Obrázek na obálce čtenáře utvrdí, že…