Kosovo odvolalo účast na summitu V4 a západního Balkánu v Praze

11.09.2019 13:38 | Zprávy
autor: mp

Kosovo podle informací ČTK z diplomatických zdrojů odvolalo po slovech prezidenta Miloše Zemana svou účast na čtvrtečním summitu premiérů Visegrádské čtyřky (V4: ČR, Slovensko, Polsko a Maďarsko) a zemí západního Balkánu v Praze.

Kosovo odvolalo účast na summitu V4 a západního Balkánu v Praze
Foto: archiv
Popisek: Vlajka jednostranně vyhlášeného Kosova

Zeman se proti zemi několikrát vymezil při své nynější návštěvě Srbska. Dnes pak prohlásil, že bude chtít s českými ústavními činiteli projednat, zda by bylo možné, aby ČR odvolala uznání Kosova samostatným státem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Michal Zuna byl položen dotaz

Armáda

Podle vás byly peníze za vaší vlády vykládány na obranu efektivně? Co vím, tak jste peníze na armádu dávali i za jiné věci než za armádu nebo se nakupovaly předražené věci. Já nejsem proti navyšování výdajů, ale mám pochybnosti, zda jsou vynakládány efektivně.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Evropská armáda, cvičák v Krušnohoří. Co může být za Pavlovými slovy o spojených státech

12:06 Evropská armáda, cvičák v Krušnohoří. Co může být za Pavlovými slovy o spojených státech

Prezident Petr Pavel mluvil v týdnu o vzniku Spojených států evropských, což je prý jediné dlouhodob…