Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: joh
21
Zastupitelé Ústeckého kraje odmítli finanční účast kraje na placení pokuty, kterou žádá Evropská komise kvůli chybám v ROP Severozápad. Kraj podle zastupitelů nenese odpovědnost za pochybení v dotačním programu. Evropská komise kvůli chybám žádá zaplacení sankce 2,6 miliardy korun.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: joh
A myslíte, že vzhledem k prokazatelné korupci na Ukrajině je správné ji nějakým způsobem začleňovat do EU? Upřímně já nevěřím tomu, že pokud by byla v EU, že by to vytvořilo nějakou oponu pro Rusko. Proč by taky mělo? Myslíte, že kdyby třeba Ukrajina byla už teď v EU, že by ji snad Rusko nenapadlo?
NEKOREKTNĚ S KELLEREM Jak kapitalismus zvítězil sám nad sebou. Tak nazval sociolog a filozof Jan Kel…