Krátkozraké. Proti zájmu Evropy. Kyjev napomenul Rakousko

25.04.2022 9:22 | Zprávy
autor: mp

Rakouský ministr zahraničí Alexander Schallenberg vystavil stopku členství Ukrajiny v EU. Šéf rakouské diplomacie prohlásil, že s Ukrajinou je třeba úzce spolupracovat, ale počítat se členstvím této země v evropském společenství podle jeho názoru není reálné. A z Kyjeva už přišla reakce. Nahlédněte.

Krátkozraké. Proti zájmu Evropy. Kyjev napomenul Rakousko
Foto: Hans Štembera
Popisek: Máte pocit, že národní barvy Ukrajiny jsou všude kolem Vás? Někdy je to jen náhoda...

Šéf rakouské diplomacie konstatoval, že EU musí jistojistě s Ukrajinu velmi úzce spolupracovat. Jenže jedním dechem dodal, že by se Ukrajina neměla stát členským státem EU.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

válka na Ukrajině

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Rozpočtové určení daní

Můžete udělat něco, aby Praha neměla na občana 4,5 krát víc než malá města a venkov Z NAŠICH DANÍ ? Zatímco Praha NEVÍ ROUPAMA co by postavila ( a mnohdy to jde dokonce ze státního rozpočtu ), tak na malých městech trvá roky, než je na drobnou OPRAVU třeba chodníku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prezident Pavel a vstřícnost k terorismu. Chytrá babička. Keller útočí na Hrad

4:46 Prezident Pavel a vstřícnost k terorismu. Chytrá babička. Keller útočí na Hrad

NEKOREKTNĚ S KELLEREM Jak je důležité míti babičku. Takový titulek nese komentář pro ParlamentníList…