Kremlík se obává útoku bulváru. „Mám se prý na co těšit,“ napsal

7. 2. 2020 18:25

Na Kremlíka se dle jeho slov chystá bulvár, svěřil se bývalý ministr dopravy na Facebooku. Na druhé straně, podle něj, existují i slušní bulvární novináři.

Kremlík se obává útoku bulváru. „Mám se prý na co těšit,“ napsal
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vladimír Kremlík
reklama

Anketa

Byl by Dominik Hašek dobrý prezident?

2%
98%
hlasovalo: 32546 lidí
Vladimír Kremlík, bývalý ministr dopravy za Babišovo hnutí ANO, kterého křeslo v čele resortu stál předražený e-shop na dálniční známky za 400 miliard korun, plní poslední dva týdny stránky médií.

Poté, co e-shop naprogramovala skupinka programátorů během jediného víkendového hackathonu zdarma, začaly zajímavé věci lézt ze série článků reportéra Janka Kroupy, ze kterých vyplynulo, že specifické požadavky na systém elektronických dálničních známek měla tuzemská zpravodajská služba BIS.

Kremlík se nyní obává „útoku“ ze strany bulvárního tisku, svěřil se na Facebooku. „Teď mi volal kamarád z jednoho bulvárního titulu. Že prý se mám na co těšit a omlouval se mi za své kolegy. Tak se tedy těším. Slušní lidé naštěstí pořád jsou a to je pozitivní zpráva,“ napsal Kremlík tajemně na svém facebookovém profilu.

„Doufám, že nebudete mít nehodu,“ napsal Kremlíkovi v diskusním vlákně u jeho příspěvku uživatel Facebooku Juraj Seman. „Doufám, že Váš boj nebude zbytečný! Držím Vám palce,“ podpořil Kremlíka David Kočí.

„Vladimíre držte se. Asi to nebude nic hezkého a příjemného, ale jsem na Vaší straně,“ podpořil Kremlíka uživatel Karel Petráš.

A do diskuse na Kremlíkově profilu dokonce přispěla i poslankyně SPD Tereza Hyťhová.

„Slušných lidí v politice a v bulváru? :-).. 0,0000001,“ napsala na Facebooku Hyťhová. „I tam jsou,“ reagoval Kremlík. „Snad je potkáme,“ odvětila poslankyně. „Je jich málo, ale jsou,“ reagoval Kremlík. A Hyťhová poděkovala „za naději“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jok
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Marné, paní Fridrichová. ČT na vás nedá. Ze zákulisí: Smlouvy, které neznáte

8:06 Marné, paní Fridrichová. ČT na vás nedá. Ze zákulisí: Smlouvy, které neznáte

Hospodaření ČT má stále své mouchy. Například že se neřídí zjištěními Nory Fridrichové a 168 hodin. …