Krnáčová je zklamaná, že ji nepošlou dělat velvyslankyni: Jsem už na podrazy zvyklá

03.07.2019 21:49 | Zprávy
autor: vef

Bývalá primátorka Prahy Adriana Krnáčová (ANO) lituje toho, že není velvyslankyní v Řecku. Po rozhodnutí vlády jinak také uvedla, že je zvyklá na podrazy, neboť život není spravedlivý.

Krnáčová je zklamaná, že ji nepošlou dělat velvyslankyni: Jsem už na podrazy zvyklá
Foto: Hans Štembera
Popisek: Adriana Krnáčová

Krnáčová informaci o tom, že se nestane velvyslankyní v Řecku, potvrdila pro server iRozhlas.cz. Uvedla, že prý neprošla přes ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD). Do Řecka tak zamíří ředitel odboru států severní a východní Evropy Jakub Karfík. 

„Život není spravedlivý,“ podotkla k celé věci Krnáčová. Na podrazy si podle svých slov zvykla. Premiér Andrej Babiš (ANO) přitom ještě letos v květnu její roli v Řecku nevylučoval. Zároveň tehdy uváděl, že sama exprimátorka měla o funkci zájem. „Je potřeba zjistit, jestli by měla šanci uspět,“ uvedl tehdy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Grónsko

Postavíte se veřejně za Grónsko? Půjdete proti vládě, která to udělat nechce? Otázkou je, zda by to teda na nás vrhalo dobrý stín, když bude něco jiného činit vláda a něco jiného prezident. Jestli nás pak v zahraničí bude brát vůbec někdo vážně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„ČT nemá vychovávat.“ Kotrba trhá obranu České televize

20:35 „ČT nemá vychovávat.“ Kotrba trhá obranu České televize

Aktivistický a nevyvážený dopis, který zcela ignoruje závažná porušování vyváženosti veřejnoprávních…