Krnáčová prý uvažuje, že bude chtít ochranku. Tohle jí k tomu řekli policisté

25.10.2014 17:18 | Zprávy

Pravděpodobná budoucí pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) uvažuje o tom, že v případě, že bude čelit výhrůžkám, požádá policii o ochranku. Informoval o tom server Echo24. Podle něj Krnáčová také zvažuje, že bude chtít po radních, aby doložili čisté lustrační osvědčení a čistý trestní rejstřík.

Krnáčová prý uvažuje, že bude chtít ochranku. Tohle jí k tomu řekli policisté
Foto: ODS
Popisek: Adriana Krnáčová

“Nezdá se mi systémově správně, aby primátor prověrku měl a radní ne,“ řekla Krnáčová serveru. Následně prý ale dodala, že by mohlo místo prověrky stačit majetkové přiznání.

Jenže pokud bude chtít Krnáčová bezpečnostní prověrky od svých radních, bude muset doložit, že je potřebují. „Členové rady povinnost bezpečnostní prověrky nemají, nebyly proto schváleny důvody,“ cituje server mluvčí pražského magistrátu Petru Hrubou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Narovinu

Je opravdu šance, že pro nás emisní povolenky nebudou vůbec platit, a že za to ani nijak nezaplatíme? Nebo jak to s nimi opravdu je? Prosím buďte upřímná. Děkuji Václav

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Řeší to vláda bez Babiše? Právník Kysela vidí pohromu z Bruselu

21:38 Řeší to vláda bez Babiše? Právník Kysela vidí pohromu z Bruselu

Pokud bude vítěz voleb Andrej Babiš jmenován premiérem, ocitne se vzhledem k vlastnictví Agrofertu v…