Krnáčová se do funkce promlčela! vypálil na její adresu exprimátor

26. 11. 2014 21:45

Adriana Krnáčová (ANO) je pražskou primátorkou jen pár hodin a už se na ni valí ostrá slova. Především opoziční ODS nenechává na první ženě v této funkci nit suchou. Ani bývalý primátor Bohuslav Svoboda si nebere servítky.

Krnáčová se do funkce promlčela! vypálil na její adresu exprimátor
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec ODS Bohuslav Svoboda
reklama

Svoboda se podle vlastních slov nestačil divit, když se zúčastnil prvního zastupitelstva hl. města, kde bylo zvoleno nové vedení radnice v čele s Adrianou Krnáčovou (ANO).

"Čerstvě zvolená primátorka Adriana Krnáčová se s ostatními zastupiteli a občany odmítla bavit a nejen, že neodpověděla na jediný dotaz opozice, ale dokonce neměla ani špetku slušnosti k tomu, aby se na plénu představila a přednesla alespoň náznak nějaké koncepce vedení Prahy," napsal bývalý primátor hlavního města na sociální síti Facebook.

Krnáčová se podle jeho názoru do funkce zkrátka promlčela. Otázkou je, co ji k tomu vedlo. Podle Svobody to mohla být neznalost, neschopnost, ale také obyčejnou nezdvořilost. Pokud má takto vypadat nová politická kultura, kterou se ANO často zaklíná, Svoboda o ni prý rozhodně nemá zájem.

Co přesně napsal Bohuslav Svoboda:

Sedím na prvním pražském zastupitelstvu po volbách a nestačím se divit. Čerstvě zvolená primátorka Adriana Krnáčová se s ostatními zastupiteli a občany odmítla bavit a nejen, že neodpověděla na jediný dotaz opozice, ale dokonce neměla ani špetku slušnosti k tomu, aby se na plénu představila a přednesla alespoň náznak nějaké koncepce vedení Prahy. Do funkce se jednoduše promlčela. Je otázkou, jestli je důvodem neznalost, neschopnost, nebo obyčejná nezdvořilost. Pokud takto vypadá nová politická kultura, tak děkuji, ale nemám o ni zájem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šmucler pochválil Prymulovu akci a má strach z italského scénáře. Tam zoufalí lidé bez peněz nemají co jíst

21:40 Šmucler pochválil Prymulovu akci a má strach z italského scénáře. Tam zoufalí lidé bez peněz nemají co jíst

Šéf České stomatologické komory a člen ústředního krizového štábu Roman Šmucler na svém Facebooku ok…