Kubera: Bojujme proti socialismu

18.04.2013 9:45 | Zprávy

Známý senátor ODS a primátor Teplic Jaroslav Kubera pravidelně glosuje na webu Pravybreh.cz. Když v jedné z těchto glos ocenil nedávnou zemřelou britskou expremiérku Margareth Thatcherovou za privatizaci bytového fondu, přišla mu prý řada komentářů, že není třeba vracet se do minulosti, když dnes všichni vědí, že soukromé vlastnictví bytů je správné.

Kubera: Bojujme proti socialismu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Jaroslav Kubera

S tím však Kubera nesouhlasí. Připomíná bonmot o tom, že britská expremiérka se snažila dělat z omelet znovu vajíčka, a poznamenává, že dnes mnozí mají potřebu tato znovuvytvořená vajíčka opět rozbíjet. A není to prý jen v Británii.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jav

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Rozpočet

Když je podle vás rozpočet bez ambice, zajímá mě, zda ho tedy podpoříte nebo ne? Protože jestli ano, tak si podle mě slušně řečeno nevidíte do pusy nebo to hlasujete i pro věci, s kterými nesouhlasíte? Jakou má takové hlasování logiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Pan prezident nemá rád změny režimu.“ Svatopluk chystá věc na Petra Pavla

21:30 „Pan prezident nemá rád změny režimu.“ Svatopluk chystá věc na Petra Pavla

„Pan prezident nemá rád změny režimu,“ tvrdí politolog Petr Drulák. I proto spolek Svatopluk z.s. sv…