Lásku k USA vyjádřila ČT už i při hokeji. Díky Robertu Zárubovi, partnerovi Nory Fridrichové

31.03.2016 9:11 | Zprávy
autor: vef

Politika se dostala i do hokeje. A to konkrétně do utkání mezi HC Spartou Praha a HC Škodou Plzeň. Sportovní komentátor České televize Robert Záruba, partner moderátorky pořadu 168 hodin Nory Fridrichové, okomentoval svérázně úterní oslavy plzeňských fanoušků na tribuně.

Lásku k USA vyjádřila ČT už i při hokeji. Díky Robertu Zárubovi, partnerovi Nory Fridrichové
Foto: Hans Štembera
Popisek: Česká televize, ilustrační foto

„Nad hlavami tam na počest Nicholase Johnsona vlaje i americká vlajka. V posledních dnech je to v hlavním městě docela zajímavý pohled, protože my tady v Praze máme trošku jinou vlajkovou výzdobu a trošku jsme si odvykli na to, jak vypadají vlajky našich spojenců,“ rýpl si do čínských vlajek, které v Praze vlály na počest návštěvy čínské hlavy státu Si Ťin-pchinga. 

„Těch skutečných spojenců,“ dodal ještě důrazně Záruba. Video z hokejového zápasu sdílela mimo jiné politická strana TOP 09. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Bojujete ještě vůbec za legalizaci konopí?

Přijde mi, že ne. Přitom nemyslíte, že kdyby bylo legální, možná by se tak nerozšířil trh z různými psychomodulačními látkami?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel je jen notář. Po Ševčíkově show v TV přišla ještě tvrdší slova

12:20 Pavel je jen notář. Po Ševčíkově show v TV přišla ještě tvrdší slova

Spor o to, zda má prezident Pavel právo na konzultace s premiérem Babišem, přenesl zábavnou formou n…