Legrace z Tomio Okamury. Na plakátě se přiznává, že lže a šíří strach

9. 2. 2018 20:02

Lídr SPD Tomio Okamura přiznává na plakátech, že lže a šíří strach. Jde o však o legraci, kterou si z lídra hnutí dělají ti, kteří dané plakáty vylepili po mnoha výlepových plochách České republiky.

Legrace z Tomio Okamury. Na plakátě se přiznává, že lže a šíří strach
Foto: ReproFoto: Facebook
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura.

Na plakátech, o nichž informoval server Forum24.cz, je mimo jiné také upozorňováno na Okamurovy tahy v politice či na jeho vyjádření o koncentračním táboru v Letech. Nechybí ani informace o vyvádění peněz z jeho politických stran. 

Původní text ZDE

„V dnešní době se o sebe lidé hodně bojí. Nemají moc žádnou jistotu a přežívají od výplaty k výplatě a je velmi těžké to změnit. Díky tomu se mi podařilo získat jejich hlasy ve volbách. Stejně jako ve lživé reklamě, vybral jsem si téma xenofobie, vymyslel jsem si pohádky o imigrantech, podpořil v lidech strach a nabídl jim pocit bezpečí a iluzi zapojení se do politiky,“ píše se mimo jiné na plakátu. 

Na něm se Okamura také omlouvá za výroky o Letech. Za ně nabízí 20procentní slevu ve své firmě Japa Foods. Za komentáře na Facebooku pak „falešný Okamura“ děkuje. 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Nepovolené vniknutí za účelem spáchání trestného činu, varuje Slonkovou s Kubíkem Erik Best. A pronáší jasná slova o Babišově budoucnosti

18:13 VIDEO Nepovolené vniknutí za účelem spáchání trestného činu, varuje Slonkovou s Kubíkem Erik Best. A pronáší jasná slova o Babišově budoucnosti

HORKÉ TÉMA Jak to bylo s příběhem Rusa Protopopova o výletě s Babišovým synem na Krym a východní Ukr…