Legrační průzkum: Nejoblíbenější je vyhozený primátor Svoboda

23.05.2013 14:48 | Zprávy

Podle průzkumu společnosti SANEP je nejoblíbenějším hejtmanem pražský primátor Bohuslav Svoboda. Ten ale dnes ve své funkci skončil, odvolali jej radní za TOP 09.

Legrační průzkum: Nejoblíbenější je vyhozený primátor Svoboda
Foto: Hans Štembera
Popisek: Exprimátor Prahy Bohuslav Svoboda

Svoboda získal 56,3 kladných hlasů. Na druhém místě skončil hejtman Libereckého kraje Martin Půta z hnutí Starostové pro Liberecký kraj. Třetím nejlépe hodnoceným hejtmanem se v květnu stal se ziskem 53,7 procenta kladných hlasů představitel Jihočeského kraje Jiří Zimola (ČSSD).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?

A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nohavica písničkou nakrknul Pšenáka, Hřebejka i ženu spřaženou s Foltýnem

18:00 Nohavica písničkou nakrknul Pšenáka, Hřebejka i ženu spřaženou s Foltýnem

Nová píseň Jaromíra Nohavici vyvolala na sociálních sítích vlnu ostrých reakcí. Zejména z liberálněj…