Lidé vpisovali vzkazy pro Španělsko do kondolenční knihy

22.08.2017 18:55 | Zprávy

Desítky lidí dnes v průběhu celého dne přicházely vpisovat své vzkazy do kondolenční knihy, kterou k uctění památky obětí nedávných teroristických útoků vystavila španělská ambasáda. ČTK to dnes řekli zaměstnanci pražského Institutu Cervantes, kde byla kniha dostupná od 10:00 do 16:00. Na stejném místě mohou zájemci vyjádřit svou soustrast také ve středu od 10:00 do 15:00.

Lidé vpisovali vzkazy pro Španělsko do kondolenční knihy
Foto: Archiv
Popisek: Španělská vlajka

„Po celý den sem dnes postupně přicházeli lidé. Dorazilo hodně velvyslanců včetně španělského,“ řekla ČTK pracovnice Institutu Cervantes, který v Česku propaguje španělskou kulturu. „Vše se odehrávalo v klidném, pietním duchu,“ doplnila.

Teroristické útoky v Barceloně a blízkém městě Cambrils se odehrály na konci minulého týdne. Zatím si vyžádaly 14 lidských životů, další desítky lidí jsou v nemocnicích. Sedm zraněných je v kritickém stavu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: čtk

Ing. Zbyněk Stanjura byl položen dotaz

To jako vážně?

Je pravda, že tím, kdo otvíral tu bitcoinovou peněženku byl váš poradce? A to pak máme věřit i tomu, že jste o tom nevěděl od začátku? A s Bergrem pořád spolupracujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trestní oznámení na Turka: Jak Rychlíková volala jeho blízké

20:15 Trestní oznámení na Turka: Jak Rychlíková volala jeho blízké

Europoslanec Filip Turek čelí trestnímu oznámení kvůli obviněním z domácího násilí, vyhrožování i zn…