Lidovky se pozastavují nad podivným výběrem člověka, co má podporovat český export do USA

01.02.2014 22:42 | Zprávy

Podporovat český export v USA by měl bývalý poslanec ODS Jan Kubata. Informoval o tom server Lidovky.cz, který upozorňuje na několik zajímavých okolností celé záležitosti. Kubata podle serveru vyhrál výběrové řízení na pozici ředitele kanceláře v Chicagu.

Lidovky se pozastavují nad podivným výběrem člověka, co má podporovat český export do USA
Foto: ods.cz
Popisek: Poslanec za ODS Jan Kubata

Podle serveru tato zpráva vyvolala v podnikatelských a diplomatických kruzích rozruch. „Z Kubatova životopisu totiž nevyplývá, že by měl zkušenosti s podporou domácích vývozců, přesto se mu loni v říjnu podařilo vyhrát tendr, do nějž se přihlásilo celkem šest uchazečů,“ napsal server.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

Pohotovost

Co uděláte proto, aby pohotovosti byly lidem dostupné? Obrovský problém vidím i v tom, že když na pohotovost jedete, čekáte tam třeba i půl dne. Je to problém u dospělých a podle mě ještě větší u dětí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Skončíte ve vězení a ještě budete rádi.“ Rajchl chce zničit Oganesjanův gang

21:02 „Skončíte ve vězení a ještě budete rádi.“ Rajchl chce zničit Oganesjanův gang

„Popotáhnu si je se vší parádou,“ slibuje Jindřich Rajchl, který ve večerních hodinách v živém vysíl…