Londýn: Policie prohledala byt. Otec si prý nepovídal se ženami, zato se zajímal, kde sehnat dodávku

4. 6. 2017 20:44

Britové dávají jasně najevo, že teroristických útoků mají plné zuby. V tomto duchu se vyjádřila britská premiérka Theresa Mayová a koná podle toho i policie. Na londýnském předměstí Barking zadržela 12 osob. Své k případu řekli také sousedi žijící ve čtvrti. Prozradili totiž, že jejich pozornost upoutal muž, který měl děti, odmítal mluvit se ženami, ale hodně se zajímal o bílou dodávku.

Londýn: Policie prohledala byt. Otec si prý nepovídal se ženami, zato se zajímal, kde sehnat dodávku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Londýn
reklama

Po teroristickém útoku v Londýně, při němž zemřelo sedm osob a dalších čtyřicet osm osob bylo zraněno, byli zastřeleni tři teroristé a 12 dalších osob bylo zadrženo, píše BBC. Dvacet jedna osob je podle informací záchranářů v kritickém stavu.

Policie prohledala byt, který patřil jednomu z útočníků. Sousedi policii prozradili, že v bytě bydlela rodina se třemi dětmi. Otec si prý nepovídal se ženami, zato se zajímal o to, jestli by bylo možné sehnat někde dodávku.

Celý článek v angličtině naleznete zde.

Čtyři policisté, kteří se útočníky pokusili zastavit, byli zraněni, dva z nich vážně. Zraněn byl také důstojník, jenž byl toho času mimo službu, jinak také amatérský hráč rugby.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kdo chce zhatit volby do Rady ČT? Dětinský omyl senátora Smoljaka, lidovecké obstrukce. A jasné slovo právníka k fintě z neziskovky

18:53 Kdo chce zhatit volby do Rady ČT? Dětinský omyl senátora Smoljaka, lidovecké obstrukce. A jasné slovo právníka k fintě z neziskovky

Zhatit volbu nových členů Rady ČT se pokoušejí ti zákonodárci, jimž nynější fungování České televize…