Lukáš Vích: Nikdo mne nenutil, abych rozhovor s Kočí nahrál

15.04.2011 9:39

Sponzor Věcí veřejných a člen frýdecko-místecké organizace Véček Lukáš Vích se v rozhovoru pro Právo svěřil s tím, že nikdy nikoho nenahrával a k tomu, aby nahrál sobotní schůzku s Kristýnou Kočí – úryvky z ní pak zveřejnil server Týden.cz – jej nikdo nenutil.

Lukáš Vích: Nikdo mne nenutil, abych rozhovor s Kočí nahrál
„V životě jsem nikoho nenahrával, ale ta situace byla natolik závažná, že mně vlastně nic jiného nezbylo. Respektive ne že by nezbylo, ale vyhodnotil jsem to jako správnou věc. Nikdy jsem nic takového neudělal a ani neudělám, ale toto je mimořádná situace," pronesl Vích v rozhovoru deníku Právo.

Na otázku, zda byl s někým na pořízení nahrávky domluvený, ovšem zmínil: „Už při cestě z ČT nás Kristýna Kočí zasypávala informacemi. A jak jsme si sedli (v kavárně), tak jsem hovor začal nahrávat. To je v podstatě celé."

Vyvrátil však slova samotné Kočí o tom, že s s ní chtěl setkat on sám a to prý rovnou se záměrem si ji nahrát. „Ale vůbec ne. S žádným záměrem jsme tam nejeli. Jeli jsme čistě jenom z důvodů si ujasnit, jak věci jsou....Nečekal jsem, že z ní vylezou takovéhle věci. Už delší dobu je taková, že si ráda povykládá, ale nikdy to nebyl takový kalibr."

Podle Vícha trpěla a trpí Kočí urputnou představou, že ji stále někdo nahrává, sleduje, natáčí. „Nikdy nic takového nebylo. Není mi známo, že by firma ABL nebo někdo jiný něco takového provedl," zmínil k tomu. 

SLEDUJEME téma: Vládní krize a peníze za mlčení ve VV

Vích i přesto, že se s Kočí znal dlouho a dokonce s ní byl i na dovolené, nakonec prozradil, že je pro něj důležitá loajalita ke straně. "Jsem hlavně členem VV. Když chcete být v politické straně, tak je strašně důležitá loajalita vůči straně.  Na druhou stranu buďme kamarádi, ale to jsou závažné věci," dodal.

Dále čtěte:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: olb

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Krvavé Velikonoce na Srí Lance: Výbuchy bomb v kostelech, 207 mrtvých a zadrženo sedm podezřelých

9:18 VIDEO Krvavé Velikonoce na Srí Lance: Výbuchy bomb v kostelech, 207 mrtvých a zadrženo sedm podezřelých

Srí Lanka, ležící na ostrově Cejlon v Indickém oceánu poblíž Indie, zažívá krvavé Velikonoce. V kost…