MF dnes vyhodnotí tříleté fungování EET a detaily k další fázi

28.11.2019 6:26 | Zprávy
autor: čtk

Ministerstvo financí bude na dnešní tiskové konferenci informovat o dosavadním fungování elektronické evidence tržeb (EET) a podrobnostech ke spuštění závěrečné fáze EET v příštím roce. Evidence tržeb začala platit 1. prosince 2016 pro restaurace a ubytovací zařízení. Od března 2017 je povinná pro podnikatele ve velkoobchodu a maloobchodu.

MF dnes vyhodnotí tříleté fungování EET a detaily k další fázi
Foto: Archiv
Popisek: peníze, ilustrační foto

V květnu příštího roku se EET rozšíří na zbývající obory, které jí dosud nepodléhaly. Spadat pod ni budou nově řemeslníci, advokáti, účetní, lékaři nebo taxikáři.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

Sjezd sudetských Němců

Dobrý den pane Jurečko. Mě se ten váš článek ohledně sjezdu sudetských Němců v Brně líbil. Ale vy si myslíte, že přinese nějaké smíření, když se koná na protest řady lidí? Nebylo by vhodnější pro smíření volit jinou cestu? Takhle si říkám, jestli nebude sjezd spíš kontraproduktivní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sbírka na letadlo Petra Pavla na summit NATO skončila fiaskem

4:44 Sbírka na letadlo Petra Pavla na summit NATO skončila fiaskem

Spoluzakladatel spolku Skupina D Jan Veverka, který čelí podezření kriminalistů z tunelování peněz l…