Macek se vysmál všem: Za kolik byste řekli, že vás Janoušek nechtěl přejet?

10.05.2012 11:01 | Zprávy
autor: jav

Miroslav Macek na svém blogu komentuje nejnovější zvrat v kauze Romana Janouška. Prý by nás nemělo ani příliš překvapovat, že mu poškozená žena jde na ruku. Spíše bychom si prý měli každý zamést před vlastním prahem, jestli bychom se nezachovali úplně stejně.

Macek se vysmál všem: Za kolik byste řekli, že vás Janoušek nechtěl přejet?
Foto: repro TV Prima
Popisek: Roman Janoušek po svém zadržení za jízdu v opilosti

Očekává, že lidé budou pobouřeni vyústěním Janouškovy kauzy, kdy poškozená vypověděla přesně to, co lobbista potřeboval. Vietnamka policistům sdělila, že Janoušek jí možná vůbec neviděl a že se rozjel až ve chvíli, kdy už nestála před jeho vozem. Pád a následná zranění si prý přivodila proto, že následně zavadila o jeho zrcátko.

Bývalý místopředseda ODS si však myslí, že rozčílení nad nápadně účelovou odpovědí by bylo hodně pokrytecké. Na místě poškozené by se prý každý ze „spravedlivě rozhořčených“ zachoval úplně stejně. A v tom je podle něj hlavní problém- že lidé jsou ochotni tyto neodolatelné nabídky vyslyšet.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

Je pravda, že je zvýšení rodičovské v ohrožení?

Prý vám na to nechce dát Schillerová peníze. Je to tak? A dojde tedy ke zvýšení nebo ne? Proč se důchody zvyšují pořád a u rodičovské je to takový problém?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kauza bitcoin: Bratr Benda, ústřední postava. A tajemství mobilů, které Stanjura nevrátil

13:12 Kauza bitcoin: Bratr Benda, ústřední postava. A tajemství mobilů, které Stanjura nevrátil

Spoelčná tisková konference ministryně financí a ministra spravedlnosti představila novinky ve vyšet…