Maj sto hoven v palici. Parchanti, odsoudil Ringo Čech trenky nad Hradem. A pak mu zahráli sprostou písničku o Zemanovi

23.09.2015 8:45

Nové video Petra Čtvrtníčka, které zveřejnil na serveru Aktuálně.cz, upozorňuje na píseň recesistické skupiny Ztohoven. Čtvrtníček zde totiž tvrdí, že skupina složila novou píseň. Zda jde o skutečnost či nadsázku, nelze s jistotou tvrdit.

Maj sto hoven v palici. Parchanti, odsoudil Ringo Čech trenky nad Hradem. A pak mu zahráli sprostou písničku o Zemanovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Ringo Čech
reklama

Čtvrtníček ve svém pořadu, který na serveru Aktuálně.cz pravidelně má, měl za hosta herce a komika Františka Ringo Čecha. „Viděl jste, Franto, ty trenky nad Hradem? Co to je za partu debilů, co to tam pověsila?“ ptá se Čtvrtníček. „Prostě bezvýznamný kumštýři, nuly, co se chtěj zviditelnit a vymejšlej takovýhle kraviny,“ odpověděl Ringo.

„Oni ty parchanti maj sto hoven tady u sebe v palici,“ naráží na název recesistické skupiny Ztohoven, která v neděli pověsila červené trenky nad Pražský hrad místo prezidentské standarty. „Oni to maj dokonce v notách,“ ukazuje Čtvrtníček, bere kytaru a začíná zpívat jako Karel Kryl, na melodii písně Morituri te satulant: „Miloš je vrah a hnůj a učiněná špína a v koutku úst má hejno bradavic. Na trenkách lůj. No to je hnus.“ Čech jen konsternovaně kouká. „Podle mě je to úplnej blábol,“ uzavře Ringo.

Celé video najdete ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kdo chce zhatit volby do Rady ČT? Dětinský omyl senátora Smoljaka, lidovecké obstrukce. A jasné slovo právníka k fintě z neziskovky

18:53 Kdo chce zhatit volby do Rady ČT? Dětinský omyl senátora Smoljaka, lidovecké obstrukce. A jasné slovo právníka k fintě z neziskovky

Zhatit volbu nových členů Rady ČT se pokoušejí ti zákonodárci, jimž nynější fungování České televize…