Mají problémy. A někdo jim řekl, že za ně může někdo jiný... Farský má o demonstrantech jasno

Spustit čtení článku

Tato funkce je dostupná jen pro přihlášené uživatele s aktivním předplatným typu Lepší čtení a vyšší. Předplatné i Prémiové body PL můžete získat i zdarma, přečtěte sí více v tomto článku.

17.09.2023 13:55 | Monitoring

Ve druhé hodině Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News proběhla velká diskuse s Evou Decroix (ODS), Janem Farským (STAN), Patrikem Nacherem (za ANO) a Michalem Šmardou (SOCDEM). Před kamerami bylo chvílemi dusno. To když se dohadovali na jedné straně Farský a Decroix, a na straně druhé Nacher, který vládní koalici otloukl o hlavu platy učitelů. Ale nezůstal jen u toho. Poukázal také na rozdíl v popisu demonstrací Milionu chvilek v poměru k tomu, jak jsou popisovány dnešní demonstrace „dezolátů“.

Mají problémy. A někdo jim řekl, že za ně může někdo jiný... Farský má o demonstrantech jasno
Foto: Screen CNN Prima News
Popisek: Nedělní Partie televize CNN Prima News

Farský debatu odstartoval tvrzením, že koalice prosazuje konsolidační balíček, a ač on není členem vyjednávacího týmu, byl by rád, aby resort školství získal více peněz.

A Nacher obrazně bouchl do stolu. „Petr Fiala se ještě jako opoziční poslanec nechal vyfotit s tvrzením, že chce, aby platy učitelů byly na 150 procentech průměru, a že se lidé slibů Andreje Babiše nenají. … A v příštím roce budeme na nějakých 115 procentech průměru,“ zlobil se Nacher.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Miloš Polák

Na stupnici od 1 do 10 jak závažná je podle vás celá kauza?

Přijde mi, že ji všichni v ODS - v čele s premiérem, který se ještě chlubí, jak stát získal peníze, zlehčujete, možná to je tím, že budou volby, ale nemyslíte, že to jak se k ní stavíte vám ve finále může uškodit i víc, než co Blažek udělal? Fakt myslíte, že mimořádná schůze není na místě, a že jde ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Mají problémy. A někdo jim řekl, že za ně může někdo jiný... Farský má o demonstrantech jasno, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseAchtung , 17.09.2023 15:20:12
To je hloupoučké, jak od Markéty. Už roky tady slyším, že za problémy Fialovy bandy může někdo jiný - může za to Babiš. Soudruzi v USA Farského moc nenaučili.

|  21 |  0

Další články z rubriky

Slečna Zdíša a bitcoiny. Kdo za ní? Silové složky?

5:21 Slečna Zdíša a bitcoiny. Kdo za ní? Silové složky?

Nejsem schopen si představit, že by slečna Pokorná, tedy Zdíša, se dopátrala věci tak komplikované, …