Makedonie zavírá hranice a vyhlašuje výjimečný stav

20.08.2015 16:27 | Zprávy
autor: spa

Makedonie vyhlásila výjimečný stav kvůli situaci s běženci ve svém pohraničí. V boji proti nelegální migraci přes své území nasadí i armádu. Makedonie zároveň uzavřela i část hranic s Řeckem, aby tak uprchlíkům zabránila ve vstupu do země. Informuje ČTK.

Makedonie zavírá hranice a vyhlašuje výjimečný stav
Foto: Radim Panenka
Popisek: Uprchlíci před autobusovým nádražím v Bělehradě. Do Srbska denně dorazí až tisíc imigrantů, kteří chtějí do EU. Hlavně do Německa či Švédska.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Referendum

Paní senátorko, zajímal by mě váš názor na uzákonění referenda u nás? Jste nebo nejste pro? A z jakých důvodů jste případně proti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Může jet jako fotograf.“ Koníček se prezidentovi v Partii vymstil

14:35 „Může jet jako fotograf.“ Koníček se prezidentovi v Partii vymstil

Hosty druhé hodiny nedělní Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News byli Patrik Nacher (ANO), Miro…