Martin Komárek hájí Korán i Babiše: Nejde o Čapí hnízdo, to je jen jeden z mnoha útoků

11.03.2016 22:19 | Zprávy
autor: vam

Kauza Čapí hnízdo je jen jedním z mnoha útoků konkurence na naši značku. Tak vysvětluje poslanec Martin Komárek (ANO) nejnovější kauzu spojovanou s lídrem hnutí ANO Andrejem Babišem čtenářům, kteří se jej na tento problém zeptali na jeho profilu na serveru ParlamentníListy.cz. Komárek také vysvětlil svůj pohled na Korán.

Martin Komárek hájí Korán i Babiše: Nejde o Čapí hnízdo, to je jen jeden z mnoha útoků
Foto: Daniela Černá
Popisek: Poslanec Martin Komárek v Ostravě.

Konkurenti nám nemohou nic vytknout

Čtenář „čvančara“ se ptal, proč se od kauzy Čapí hnízdo nedistancoval Babiš hned, ale až v současnosti. Zajímalo jej také, zda celá kauza nemá jen pošpinit značku hnutí ANO. „Jasně že je to jen jeden z mnoha útoků na naši značku. Naši konkurenti nám nemohou politicky nic vytknout, tak se zaměřili na Babišovo podnikání,“ uvedl Komárek.

Celé znění otázky a odpovědi najdete ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Co děláte pro zakopání příkopů vy?

Tvrdíte něco o zakopávání příkopů, ale kdo je vykopává hlubší než vy? Proč opovrhujete názory třeba i lidí, co se vás zde slušně ptají? Proč jste se neohradili, když bývalý premiér lidi urážel za jejich názory? Nebo třeba, proč o sobě tvrdí, že jste demokraté, jak kdyby ostatní nebyli? Ježková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šílený profesor z Brna, jazyk páchnoucí lágrem. Holec má pro něj radu zdarma

19:10 Šílený profesor z Brna, jazyk páchnoucí lágrem. Holec má pro něj radu zdarma

Komentátor Petr Holec kritizuje výroky premiéra Petra Fialy, který označením Andreje Babiše za „zlo“…