Masakr! Klaus ml. hlásí unikátní posilu a svlékl „dezinformátory“ ze Seznamu

12.07.2019 20:22 | Zprávy
autor: vef

Poslanec Václav Klaus ml. dementoval spekulace serveru Seznam Zprávy ohledně možných vyjednávání o rekonstrukci vlády premiéra Andreje Babiše (ANO). Podle jeho slov hnutí Trikolóra žádná taková jednání nevede. Zároveň však potvrdil jedno známé jméno, které s hnutím sympatizuje. A nejen to, dojde k aktivnímu zapojení.

Masakr! Klaus ml. hlásí unikátní posilu a svlékl „dezinformátory“ ze Seznamu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Slavnostní představení nové parlamentní strany Trikolora bývalého poslance ODS Václava Klause mladšího

„Nemáme na to mandát voličů ani dostatečný počet poslanců,“ uvedl Klaus ml. ke spekulacím, že by hnutí Trikolóra mohlo nahradit ve vládě Andreje Babiše sociální demokracii. Podle jeho slov „jde jen o fabulace a politické aktivity dezinformačního webu Seznam.cz“.

Původní text ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Co by podle vás Ukrajině opravdu pomohlo?

Jasně, že mír, ale jak ho docílit, aby to nebyla jen kapitulace Ukrajiny? Jak přimět Rusko, aby ustoupilo? Přeci není možné považovat za spravedlivý mír, když se budete muset vzdát území. A když mluvíte o tom reálném pohledu na válku-Ukrajinu. Co tím přesně myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tajný plán, jak dostat Ukrajinu do EU. Veleba popsal

8:34 Tajný plán, jak dostat Ukrajinu do EU. Veleba popsal

POHLED SELSKÝM ROZUMEM O špatném směřování unie mluví v dnešním komentáři exprezident Agrární komory…