Ve čtvrtek zemřel bývalý premiér za ČSSD Stanislav Gross. Někdejší nejmladší premiér naší historie podlehl amyotrofické laterální skleróze, se kterou v posledních letech bojoval. Jeho zdravotní stav se prudce zhoršoval v posledním roce.
Nekrolog na Stanislava Grosse si přečtěte ZDE
Zdeněk Škromach přiznal, že zpráva o úmrtí kolegy mu zkazila den. „Zažil jsem s ním mnoho let v dobrém i ve zlém. Vždy držel slovo a hodně se věnoval své rodině,“ zavzpomínal na Grosse. „Měl jsem ho kluka svým způsobem rád,“ přiznal senátor, který s Grossem od roku 1996 seděl v poslaneckém klubu.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: jav