Merkelová přiznává, že je islamistka a že odstoupí... Tak na to se jdu podívat, zajásala poslankyně od Babiše

29. 8. 2016 7:12

Poslankyně hnutí ANO Jana Lorencová se kromě vyjádření k návštěvě německé kancléřky Angely Merkelové rozhodla také na svém facebookovém profilu sdílet video lékaře Jana Hnízdila o stavu české společnosti.

Merkelová přiznává, že je islamistka a že odstoupí... Tak na to se jdu podívat, zajásala poslankyně od Babiše
Foto: Archiv JL
Popisek: Jana Lorencová

„Člověk stůně tak, jak žije a také v jaké žije společnosti. Ta naše společnost je těžce nemocná. Šest set tisíc lidí trpí úzkostmi a depresemi. Léky nepomáhají,“ uvedl ve starším videu lékař Jan Hnízdil. 

„Tak, jak nepomůže pacientovi lék, nepomohou této společnosti peníze. Neustále slyšíme z úst zlojedů, že konečně provedou reformy. Neprovedou vůbec nic. Ne protože by byli hloupí a neschopní, ale protože to nejde. Ten systém je tak obludný,“ dodal. Současné problémy podle něj nemají řešení. „V tu chvíli přestává být problém problémem, ale je systémovou vadou. A to je situace, kterou právě prožíváme. Potřebujeme nový obsah, nové hodnoty,“ dodal.

A co si myslí Lorencová o Angele Merkelové? „Takže podle paní Merkel se musíme o migranty všichni podělit. Mám nápad,“ netají se Lorencová. „Počkejme si, až se v Německu dostanou k volebním urnám muslimové. Pak se podíváme, jestli v jakýchkoli funkcích zůstanou nejen ona, ale i ostatní ženy. Představa, že by žena velela podle islámu mužům v čemkoli, je z jiného světa,“ podotkla s tím, že by chtěla vědět, jak dlouho by mělo Německo jako kancléřku ženu. 

Jedna z jejích kamarádek jí v diskuzi následně upozorňuje na video, kde o sobě Merkelová, přezdívaná Makrela, říká, že je islamistka. „To je něco,“ uvádí k tomu Lorencová. ,,Tak na tu islamistku se určitě kouknu,“ dodává. Běžný uživatel Facebooku, který dotyčnou „přítelkyni“ poslankyně ANO nemá v přátelích, se však na „výbušné“ video podívat nemůže.

Celý příspěvek Jany Lorencové:

Takže podle paní Merkel se musíme o migranty všichni podělit. Mám nápad. Počkejme si, až se v Německu dostanou k volebním urnám muslimové! Pak se podíváme, jestli v jakýchkoli funkcích zůstanou nejen ONA, ale i ostatní ženy. Představa, že by žena velela podle Islámu mužům v čemkoli, je z jiného světa! Chtěla bych vědět, jak dlouho by mělo Německo jako kancléřku ženu:-)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Čtyři naháči v centru Prahy na solidaritu s Austrálií. Kolemjdoucí nevěřili vlastním očím

13:07 Čtyři naháči v centru Prahy na solidaritu s Austrálií. Kolemjdoucí nevěřili vlastním očím

REPORTÁŽ Ve čtvrtek 16. ledna se na Náměstí republiky v Praze uspořádal menší happening na podporu a…