Michal Dlouhý: Politici si berou populární herce jako štít. Ti do politiky ale nepatří

25.02.2017 8:24 | Zprávy
autor: vef

O seriálu České televize Bohéma, v němž herec Michal Dlouhý ztvárnil Zdeňka Štěpánka, i o politice. O tom všem pohovořil osmačtyřicetiletý herec v dnešní příloze deníku Právo Magazín.

Michal Dlouhý: Politici si berou populární herce jako štít. Ti do politiky ale nepatří
Foto: senat.cz
Popisek: Senát ČR

„S Janou Štěpánkovou jsem před Bohémou točil pokračování detektivního seriálu Labyrint. To jsem ještě netušil, koho budu hrát. Jinak bych už na paní Janě vyzvídal všechno možné o jejím otci. Jednou se snad zeptám na údajné nesrovnalosti ve scénáři,“ vyjádřil se Dlouhý. Seriál totiž herečku Janu Štěpánkovou velmi rozčílil. Zobrazení svého otce Zdeňka označila za dehonestaci a lež (psali jsme ZDE).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Co přesně sledujete tou žalobou na prezidenta?

A nebylo by spíš na místě podat kompetenční žalobu? Tu podle všeho nechcete podat, aby se neodváděla pozornost od práce vlády a pak podáte jinou žalobu. Já tomu nerozumím. Můžete mi to vysvětlit? Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šikovné mladé pirátky, smál se Babiš. A přišla smršť od Richterové i dalších

11:01 Šikovné mladé pirátky, smál se Babiš. A přišla smršť od Richterové i dalších

Vláda Andreje Babiše získala ve čtvrtek večer důvěru 108 koaličních poslanců. Ale než se tak stalo, …