Migrant dostal 12 let, ale místo slz či doznání se pokusil o něco hodně překvapivého

24.07.2018 9:18 | Zprávy
autor: pro

Dramatický průběh měl soudní proces s indickým migrantem, který byl obžalován a také odsouzen ke dlouholetému trestu odnětí svobody za znásilnění dívky ve Vídni. Tomu nejhoršímu zabránila jen duchapřítomnost jednoho z kolemjdoucích.

Migrant dostal 12 let, ale místo slz či doznání se pokusil o něco hodně překvapivého
Foto: Lukáš Petřík
Popisek: Setkání euroskeptické protiimigrační frakce Evropy svobody a národů ve Vídni

Včera byl před soudem ve Vídni vynesen rozsudek nad pětadvacetiletým indickým migrantem, který čelil obžalobě ze znásilnění teprve patnáctileté dívky. Ke spáchání trestného činu došlo letos v květnu, ale soudní řízení bylo několikrát odloženo. A to přesto, že vyšetřovatelé měli dostatek důkazů a o vině mladého Inda nepochybovali. Obžalovaný však prostřednictvím svého advokáta podal v červnu stížnost proti svému zadržení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Proč si zvete umělce, kteří se účastnili demonstrace proti vám?

Podle vás snad udělali něco špatného nebo nemají právo demonstrovat? A jestli s nimi chcete jednat o jejich názoru, proč jen s nimi? Proč ne i s obyčejnými lidmi, co tam byli? Nebo ty si také pozvete? Děkuji. A.K.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Věděli jste, že nezvou Okamuru.“ Konec legrace. V ČT se pere špína

11:35 „Věděli jste, že nezvou Okamuru.“ Konec legrace. V ČT se pere špína

Dlouholetý reportér a moderátor České televize Richard Samko se pustil do křížku s další výraznou tv…