Migranti grilují psy, Židy mlátí páskem. Ale když protestujete, levičáci začnou křičet a pískat. Opravdu drsné video známého amerického pravičáka

04.08.2018 20:49 | Zprávy

Paul Joseph Watson, americký internetový pravičák, známý především tím, že často a s oblibou reaguje na nejrůznější nápady a akce liberální levice, se ve svém nejnovějším videu zveřejněném na facebookové stránce Středoevropan.cz svérázně vyjádřil na téma migrace. Upozornil, že půl milionu lidí v Jižní Koreji podepsalo petici za odmítnutí muslimské imigrace do jejich země, jelikož se obávají, aby u nich nenastala podobně kritická situace jako panuje v Evropě. Řadu hrůzných případů to dokazujících se Watson rozhodl připomenout.

Migranti grilují psy, Židy mlátí páskem. Ale když protestujete, levičáci začnou křičet a pískat. Opravdu drsné video známého amerického pravičáka
Foto: repro youtube.com, tan
Popisek: Rvačky afrických migrantů ve Švédku jsou na denním pořádku

„Nebuďme jako Evropa“ či „Falešní uprchlící, jděte domů“ stálo na některých z transparentů, které s sebou nesli protestující v jihokorejských ulicích. Tuto masovou reakci vyvolal prý příjezd tísícovky jemenských muslimů, kteří jako turisté dorazili do malého ostrovního letoviska a pak zažádali o azyl. „Hodně mladých žen je proti tomu, uprchlící prý znásilňují i desetileté dívky,“ vyjádřil své obavy z příchodu migrantů jeden z dotazovaných Jihokorejců. „Vidím je všude, v mé čtvrti, tam je totiž migrační úřad. Ženy i důchodci jsou vyděšení,“ připojil se další.

Mladá Jihokorejka pak vysvětlovala, proč se i ona rozhodla národní petici proti uprchlíkům podepsat. Vadí jí například, že jsou migranti do její země vpuštění bez pořádného prověření a považuje to za velmi nebezpečné. Nejmenovaný jihokorejský profesor na dotaz, proč je proti islámské imigraci, odpověděl, že jeho hlavní obavou jsou pedofilní otrokářské gangy, terorismus a to, že se muslimové neintegrují. „Viděli jsme v TV, kolik problémů to působí, když země jako Německo a Velká Británie přistupují k imigraci uvolněně, společnosti to působí velké škody,“ dodal.

Jeho obavy Watson potvrdil, když na jeho slova navázal s tím, že skutečně byly -náctileté dívky znásilněny a škrceny migranty v Německu. „Když se navíc AfD pokoušela o minutu ticha za tyto oběti, v parlamentu byla vypískána a překřikována levičáky a členy Strany zelených,“ dodal Watson s tím, že mladá dívka-prouprchlická aktivistka byla unesena a zavražděna marockým migrantem v Německu.

Dále poukázal i na to, že křesťanské dívky byly mláceny, šikanovány a ponižovány ve školách po celém Něměcku a například ředitel jedné takové školy prý řekl, že řešením takové situace je zakrýt si obličej hidžábem. Předseda německé asociace pro učitele prý varoval před nárůstem antisemitských útoků a před šířením videí Islámského státu v německých školách. „Angela Merkelová v roce 2011 sdělila, že je potřeba si přiznat, že úroveň kriminality páchané migranty je obzvláště vysoká,“ připomněl Watson, jenž proto kroutil hlavou nad tím, že poté k nim Merkelová pozvala dva miliony migrantů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: nab

Šlo podle vás o jasný komplot Blažka již od počátku?

Aspoň podle toho, na co v tomto článku poukazujete, jestli to je teda pravda, tak o co jiného šlo? A stačí podle vás to, že Blažek rezignoval? Není už toto protizákonné? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Kordova-Marvanova-Ministerstvo-zatajilo-dulezity-dukaz-775472

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala je podvodník a zrádce. Není Fiala jako Fiala. Byli jsme na Českém jarmarku

14:20 Fiala je podvodník a zrádce. Není Fiala jako Fiala. Byli jsme na Českém jarmarku

„Všiml jsem si, že Vít Rakušan z hnutí Starostové a nezávislí si dělá kampaň na zdravotně postiženýc…