Mikrofonem se může ohánět i terorista, říká Ransdorf

07.07.2013 11:45

Mikrofonem vám před očima může mávat klidně i blázen, provokatér nebo terorista. O tom je přesvědčen europoslanec Miloslav Ransdorf (KSČM), jenž vysvětluje, proč napadl reportéra nizozemské televize. Vše se prý navíc odehrálo poté, co Ransdorf dlouho pracoval.

Mikrofonem se může ohánět i terorista, říká Ransdorf
Foto: kscm.cz
Popisek: Europoslanec za KSČM Miloslav Ransdorf

Europoslanec Miloslav Ransdorf v červnu napadl reportéra nizozemské televize a navíc mu slíbil, že na něj podá stížnost. Svůj slib už splnil. Teď však navíc vysvětlil, co ho k nevybíravému chování vůči reportérovi vedlo. Zaprvé šlo o reportéra z média, které se prý snaží dokázat, že práce europoslanců je k ničemu, s čím Ransdorf nesouhlasí. A zadruhé na něj reportér křičel, aniž by se představil. Zprávu přináší Lidovky.cz

„No já jsem vůbec nechápal, co po mně chce. Když na vás někdo začne řvát, že berete peníze za nic, tak co mám dělat? Nevěděl jsem, že je to novinář,“ zdůrazňuje Ransdorf. Fakt, že měl muž v ruce mikrofon, podle poslance nemusí být určující. "To může mít každý. Jakýkoli provokatér, terorista nebo blázen. A on se choval jako blázen,“ podotýká europoslanec.

Jednoznačně prohlašuje, že se účastnil konference a odváděl i další práci, takže snaha prokázat zbytečnost Evropského parlamentu nestojí na reálných základech. Ransdorf navíc oceňuje, že případ bude co nejrychleji prošetřen. Za Ransdorfa se podle jeho vlastních slov postavila také tisková mluvčí EP.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Za to může Václav Klaus. Bývalý eurotajemník Prouza vykládal lidem, jak dopadneme, když nebudeme mít rádi EU

16:55 Za to může Václav Klaus. Bývalý eurotajemník Prouza vykládal lidem, jak dopadneme, když nebudeme mít rádi EU

REPORTÁŽ „Slováci jsou na tom dobře. Pokud tam vyhraje ve volbách jakákoliv strana, země zůstane pro…