Milan Drobný mezi zpěvem promluvil o Ukrajincích. Tak, že mu hned začali volat novináři

03.12.2022 19:44 | Ze sítí

Někdejší člen zemanovců, zpěvák Milan Drobný poskytl rozhovor serveru iDnes.cz. Mimo jiné uvedl, že mu vadí, že se v Česku více pomáhá uprchlíkům z Ukrajiny než seniorům.

Milan Drobný mezi zpěvem promluvil o Ukrajincích. Tak, že mu hned začali volat novináři
Foto: Martin Production - J. Jirásek
Popisek: LEgenda populární hudby Milan Drobný

Milan Drobný slavil ve strašnickém kulturním domě s předstihem 78. narozeniny. Uvedl, že na osmdesátku se netěší, ale je nutné brát život, jak to je.

Před dvanácti lety byl Drobný členem SPOZ, kdy vedl libereckou pobočku a dokonce za zemanovce neúspěšně kandidoval do Senátu. 

Podle svých slov se stal členem v době, když se zakládal Spolek přátel Miloše Zemana. „Pak se transformoval na SPOZ a v té době jsem jezdil do Liberce za svým druhým otcem a strana mě navrhla za předsedu jedné liberecké části. Po roce dojíždění za své a bez nějaké finanční podpory mě Miloš navrhl do senátních voleb, což jsem jako vůl po jednomyslném schválení osazenstva absolvoval,“ řekl již před lety Drobný s tím, že když Zeman pak složil předsednickou funkci, on všude na mítíncích slyšel, že lidé neznali program ani předsedu.

Nyní se již o zemanovcích nechtěl bavit. Dokonce v rozhovoru pro iDnes.cz de facto popřel, že by někdy byl v nějaké straně. 

Hovořil i o tom, co ho v dnešní době naštve. „Když vidím, jak tady pomáháme uprchlíkům víc než našim starým lidem. Dobrý, Ukrajina... Musíme pomoct,“ poznamenal Drobný s tím, že někteří lidé tady se už chovají jako prasata. „Normálně vyžírají… znám to. Mám naproti sousedku. Vidím to. Její frajer opravuje auta, dělá melouchy, jezdí si v mercedesu. Je mu 35, proč nejede domů a nebojuje?“ zeptal se Drobný. Zároveň dodal, že je ochotný pomáhat, ale spíš našim starým lidem.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: vef

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Vy budete Babiše volit za prezidenta?

Nebyl byste totiž jediný za ANO, kdo by ho nevolil. Nemyslíte, že to o něčem také vypovídá? Jasně, žijeme demokracii, kde jsou odlišné názory běžné. Na druhou stranu, není divné, když lídr strany nemá podporu ani u vlastních lidí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mějte doma hotovost! Naléhavá rada ekonomky Šichtařové

17:55 Mějte doma hotovost! Naléhavá rada ekonomky Šichtařové

Lidé by podle ekonomky Markéty Šichtařové měli být připraveni na mimořádné situace, jako je blackout…