Milan Kohout udeřil na politiky: Mezi těmi, kteří terorismus veřejně schvalovali a nabádali k němu, byl kupříkladu i zesnulý Václav Havel

3.8.2016 9:31 odp.

KOHOUTA DO KOUTA Výtvarník a performer Milan Kohout je nadšen z připravované novely, která by lidi veřejně podporující a schvalující terorismus poslala na 12 let do vězení. „To je skvělé a naprosto s přitvrzením zákona souhlasím. Je to báječná zpráva, protože možná konečně pošleme za mříže řadu našich současných a minulých pokryteckých a bezpáteřních politiků, kteří veřejně vybízeli, podporovali a schvalovali terorismus a stále v tom pokračují,“ raduje se Milan Kohout.

Milan Kohout udeřil na politiky: Mezi těmi, kteří terorismus veřejně schvalovali a nabádali k němu, byl kupříkladu i zesnulý Václav Havel
Foto: Archiv MK
Popisek: Performer Milan Kohout (vlevo)

Tak jsem se dočetl, že Česko přitvrdí v trestech za veřejnou podporu a schvalování terorismu. V nejbližší době by totiž měla být schválena novela zákona a lidem, kteří veřejně schvalují teroristické útoky, nebo otevřeně vychvalují teroristy, bude hrozit až dvanáct let za mřížemi. Novela vychází z požadavků mezinárodních organizací Finanční akční výbor (FATF) a Moneyval, podle nichž má Česko v­ zavádění podobných opatření skluz.

A jak nás informují zákonodárci, podstatné je, že dopustit se trestného činu půjde nejen někde při diskuzích mezi lidmi, ale také v médiích a na sociálních sítích. Tedy nejenom prostřednictvím tisku, rozhlasu a­ televize, ale rovněž třeba na Facebooku. Podle chystané novely bude přísný trest hrozit i lidem, kteří nabádají druhé k páchání teroristických akcí nebo atentátníkům poskytnou jakoukoli podporu – například jim seženou zbraně a munici nebo slíbí jinou pomoc.

To je skvělé a naprosto s přitvrzením zákona souhlasím. Je to báječná zpráva, protože možná konečně pošleme za mříže řadu našich současných a minulých pokryteckých a bezpáteřních politiků, kteří veřejně vybízeli, podporovali a schvalovali terorismus a stále v tom pokračují.

My jsme demonstrovali v Bostonu a Havel zatím napadení Iráku veřejně podporoval

Noam Chomsky, jeden z nejvýznamnějších světových intelektuálů, se kterým jsem se seznámil na bostonské univerzitě MIT, neustále opakuje v různých rozhovorech, že jestli se naše západní civilizace obává terorismu, pak je snadné řešení, a to, že bychom měli přestat na terorismu participovat. To má naprosto železnou logiku a nezbývá než s tím souhlasit. Mezi těmi, kteří terorismus veřejně schvalovali a nabádali k němu, byl kupříkladu i zesnulý Václav Havel.

Pamatuji si, jak nás v bostonských ulicích mnohokrát pochodovaly desítky tisíc lidí a skandovali jsme hesla proti jednostrannému teroristickému napadení Iráku, zatímco Vašek tento teroristický útok v té samé chvíli veřejně podporoval. Samozřejmě za jeho zády přizvukovaly další řady českých politiků, kteří dodnes sedí na vyhřátých prdelích v české vládě.

Vzpomínám si, jak Česko – jako člen vojenské aliance NATO – participovalo na teroristickém útoku na Libyi, vedeném tím namyšleným francouzským skřetem Sarkozym. A opět spousta českých politiků také tento terorismus aktivně podporovala a nabádala k němu. Dnes je Libye rozvrácenou zemí, zmítanou námi vytvořeným terorem.

Moc dobře si také vzpomínám, jak se spousta českých politiků veřejně postavila na podporu teroristických skupin, které se snažily svrhnout legitimní vládu v Sýrii a přivedly celou zemi do strašné a nekončící občanské války. Ostatně i tak námi nenáviděná organizace ISIS se z těchto skupin vytvořila.

Další z řady našich podporovatelů teroru ve světě jsou čeští výrobci a kšeftaři se zbraněmi, kteří si bezpochyby tajně kupují podporu řady místních politiků a kteří chrlí tuny zbraní a ládují jimi letadla a kamiony mířící do válek v Sýrii, v Iráku a celém Středním východě a ve zbytku světa. Těmto bezcitným a arogantním kšeftařským sviním a jejich pomahačům nejde o nic jiného než o osobní zbohatnutí a na statisíce v křečích umírajících dětí úplně serou. Hlavně, že můžou řídit po českých dálnicích svá obrovská auta a stavět si za městy odporně gigantická sídla.

Ostatně zrovna před několika dny se objevil v Guardianu malý článek od investigativních novinářů, který částečně zmapovává naše české cynické kšeftaření se zbraněmi.

A čeští politici drží hubu a jen donekonečna v médiích opakují, jak je strašné, že nám do našich (naším křesťanským bohem vyvolených) zemí sem tam prosákne ukázka teroru, který sami po světě praktikujeme a aktivně podporujeme, a jak bychom sem neměli pustit ani nohu z těch milionů lidí, kteří před námi vyvolaným terorem ve světě utíkají. Nedokážu si představit větší mravní hnus, než je naše západní pokrytectví.

Když nám nějací námi vytvoření pomatenci zamordují naše lidi, tak osvěcujeme své eiffelovky barvami falešného soucitu a solidarity, a nikdy je neozáříme světly symbolizujícími statisíce námi zabitých dětí kdesi „daleko“ od našeho falešně plačícího davu.

  • Více z pravidelné rubriky Kohouta do kouta ZDE

Teror, který sami do světa dnes a denně vyvážíme

Vždy se mně zvedne žaludek, když poslouchám idiotské kecy našich politiků, které se pořád točí kolem toho, jak vysoké, ostnatými dráty obalené, zdi si máme postavit kolem naší říše konzumního sobectví a bezohlednosti, kolik policistů máme postavit na každý roh našich sebestředných měst, kolik vojáků máme poslat do boje proti terorismu někde tisíce kilometrů od našich hranic.

A to vše za zvráceného, tichého, parazitního pochechtávání se místních klerikálů, kteří „svěcenou vodou“ (přírodožel bez mého ateistického spermatu) vykropují vojenské transportéry posílané kamsi do Afghánistánu. Jak to ostatně dělá ten bohulibý vepřoidní Duka, který by rovněž měl jít do vězení za podporu terorismu. Ostatně křesťanství podporovalo teror západní civilizace po staletí, takže jen pokračuje ve své linii.

A nikdo z českých politiků se ani slovem nezmíní o tom, proč nám sem velmi výjimečně a ve velmi omezeném množství prosákne chuť teroru, který sami do světa dnes a denně vyvážíme. Vždyť těch teroristů, kteří nám zde naprosto výjimečně něco strašného provedou, je jen zanedbatelně minimální zlomeček v počtu lidí, kterým paradoxně nezbývá nic jiného než prchat před naším terorem do naší civilizace. A my máme mravní povinnost jim poskytnout azyl.

Do prdele, kdy se už vzbudíme a přestaneme na teroru participovat? Kdy už si přestaneme nalhávat, že jsme naprosto nevinní a nechápeme, co proti nám ti zlí lidé mají? Kdy už začneme zavírat naše politiky, kšeftaře se zbraněmi, pánbíčkářské kolaboranty, kteří na drobné teroristické epizodky odehrávající se na našich územích vždy odpovídají vybízením k ještě většímu teroristickému bombardování a napadání cizích zemí a kšeftařskému vyvážení ještě většího množství zbraní?

Doufám, že je nový zákon všechny pošle alespoň na dvanáct let do tvrdého žaláře. Neboť doposud za vlády kapitalismu západní společnosti nešlo o nic jiného než o prachy, které se vždy propraly našimi naprogramovanými mravními křesťanskými pračkami, aby na nich nebyla vidět krev obětí našeho západního terorismu.

Již někdy před čtvrt stoletím jsem si všiml krásné ukázky našeho západního pokrytectví, hodnotícího život jednoho z nás „vyvolených“ jako dvacet životů v naším kapitalismem zotročených zemích. Toho dne jeden z titulků New York Times totiž hlásal, že jakási bomba zabila Američana a dvacet dalších. Udělal jsem z něj plakát, který se objevil v řadě časopisů po světě.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: .Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pekarová v Rakousku: „Nesmíme podléhat závěru, že sankce bolí víc nás než Rusko.“ To prý trpí, jen to maskuje propagandou

20:10 Pekarová v Rakousku: „Nesmíme podléhat závěru, že sankce bolí víc nás než Rusko.“ To prý trpí, jen to maskuje propagandou

Předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) se v rakouském Grafeneggu zúčastni…