Miloš Zeman se setká s kandidátkou na ministryni školství

11.06.2015 6:49 | Zprávy

Prezident Miloš Zeman se dnes v 11:00 setká s kandidátkou na ministryni školství Kateřinou Valachovou (nestr.). Chce s ní probrat její představy o vedení ministerstva i o tom, jak hodlá navázat na práci svého předchůdce Marcela Chládka (ČSSD). Prezident se s kandidáty na ministerská křesla před jejich jmenováním setkává pravidelně.

Miloš Zeman se setká s kandidátkou na ministryni školství
Foto: ČT
Popisek: Kateřina Valachová

Mluvčí Valachové Jarmila Balážová ve středu uvedla, že kandidátka na ministryni školství považuje schůzku s prezidentem za možnost zásadní a oboustranné výměny názorů na to, jak by mělo české školství fungovat. Valachová předpokládá, že se prezident bude o některé oblasti zajímat podrobněji. Vedle učňovského školství by to mohla být například také otázka a míra takzvané inkluze v českém vzdělávacím systému.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam, čtk

Obrana

Nejsem pro, aby ministerstvo obrany mělo SPD. Ani aby byl třeba Turek ministr čehokoliv. Ale není teď jediná šance, jak tomu zabránit, dohodnout se s ANO? Dřív jste s ním už přeci vládli, tak proč ne znovu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žádná chyba účtárny, Hřibovy desetitisíce řeší kriminálka

17:19 Žádná chyba účtárny, Hřibovy desetitisíce řeší kriminálka

Pražští kriminalisté řeší případ neoprávněných odměn pro poslance a pražského náměstka pro dopravu Z…