Ministr vnitra Chovanec přijíždí na návštěvu Berlína

14.10.2014 6:06 | Zprávy
autor: jno, čtk

Český ministr vnitra Milan Chovanec bude dnes v Berlíně jednat s německými představiteli o zajištění bezpečnosti na fotbalových stadionech. Setká se také se svým německým protějškem Thomasem de Maiziérem.

Ministr vnitra Chovanec přijíždí na návštěvu Berlína
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr vnitra Michal Chovanec

Chovanec bude odpoledne přímo na stadionu bundesligového klubu Hertha Berlín jednat s šéfem berlínského fotbalového svazu o způsobech, jak zajistit bezpečnost diváků na fotbalových utkáních. Řeč bude zejména o problematice násilí ze strany radikálních fanoušků.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Zadlužení státu

Dost často se mluví o zadlužení státu. Mě by zajímalo, jak je to se splacením takového dluhu? Je nějak omezená? Co hrozí, když se nesplatí? Státní bankrot? A kde se vůbec přesně berou ty peníze, které si stát půjčuje? Děkuji za vysvětlení

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Reportér ČT kope do Poláků, protože se ozvali proti Ukrajincům

18:39 Reportér ČT kope do Poláků, protože se ozvali proti Ukrajincům

V Londýně proběhlo tento týden setkání představitelů evropských mocností s ukrajinským prezidentem V…