Mirka na premiérku, vyjadřují lidé podporu Němcové

21.06.2013 12:34

Miroslava Němcová byla vybrána jako kandidátka ODS na premiérku, záleží ale, jak se rozhodne prezident Miloš Zeman. Na sociální síti Facebook už vznikla stránka na její podporu, má zatím přes 100 členů.

Mirka na premiérku, vyjadřují lidé podporu Němcové
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslava Němcová
reklama

Stránka na Facebooku s názvem „MIRKA na premiérku“ vznikla před více než hodinou od chvíle vydání článku, momentálně má 119 příznivců.

Neprojevují ale zatím příliš velkou aktivitu. Na stránce bylo nasdíleno několik článků týkajících se nominace Miroslavy Němcové na premiérku, získaly ale jen pár komentářů. „Kluci volte holky,“ píše například uživatel Radek Dvořák.

„Už na posledním volebním kongresu jste si měli přestat hrát na nečas a Mirku Němcovou si zvolit do čela strany, možná by se všechno následně ubíralo alespoň částečně jiným směrem,“ píše Monika Kodejšová Adamíková.

V nynější situaci ale bude mít hlavní slovo prezident Miloš Zeman. V jeho pravomoci je totiž jmenování nového premiéra po demisi Petra Nečase v reakci na rozsáhlou policejní razii namířenou proti politikům a vysokým státním úředníkům. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pan
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Piráti? Psychoušové a bonzáci! A šéfky TOP 09 se bojím. Podívejte se na ni, má to v očích! U Xavera vystoupila novinářská „šlechta“

17:26 Piráti? Psychoušové a bonzáci! A šéfky TOP 09 se bojím. Podívejte se na ni, má to v očích! U Xavera vystoupila novinářská „šlechta“

Komentátor Petr Holec se domnívá, že strana Pirátů je stranou, která je založená na bonzáctví. Předs…