Mladá „Antigreta“ z Německa znovu na scéně. Tentokrát silně udeřila na islám

29.02.2020 16:25

Na světě žije nejen Greta Thunbergová a její stoupenci. Britský Daily Mail představil světu mladou Němku Naomi Seibtovou – „Antigretu“ – hrdinku odpůrců klimatických aktivistů. Seibtová klimatickým aktivistům ráda vzkazuje, že by ocenila, kdyby nepanikařili, ale přemýšleli.

Mladá „Antigreta“ z Německa znovu na scéně. Tentokrát silně udeřila na islám
Foto: Repro Youtube
Popisek: Klimatická aktivistka Greta Thunbergová
reklama

Naomi Seibtová vystoupila na akci konzervativců v americkém státě Maryland a získala si jejich srdce, když hájila „bílé nacionalisty“. Odmítla přitom, že by se vyjadřovala rasisticky. Jen se prý snaží říct, že tam, kde narůstá vliv islámského práva šaría, už by nemohla mluvit tak svobodně jako v zemích, kde převládá původní západní uspořádání.

Pokud jde o globální oteplování, Seibtová o sobě prohlašuje, že je klimatickou realistkou a odmítá šířit klimatický alarmismus. „Klima se měnilo vždycky,“ uvedla Seibtová s tím, že změnu klimatu nikdy nepopírala. Jen trvá na tom, že vliv člověka na klima se přeceňuje.

Oznámila také, že by si s Gretou Thunbergovou ráda neformálně popovídala.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Noví komunisté, ti zelení. Nikdo si je tak ale netroufá nazvat. Takže to Karolína Stonjeková napravila a naložila jim za vše

20:13 Noví komunisté, ti zelení. Nikdo si je tak ale netroufá nazvat. Takže to Karolína Stonjeková napravila a naložila jim za vše

Komentátorka Karolina Stonjeková varuje před vlnou „nových mladých komunistů“. Avšak nemyslí jimi čl…