Mladí komunisté kopou do Duky: Měli by ho zase zavřít

5. 7. 2012 18:27

Mladí komunisté se na svém webu pustili do církevních restitucí a náboženství obecně. Nezapomněli ani na arcibiskupa Dominika Duku, který podle nich chce jen pokračovat ve lžích a zlodějnách katolické církve.

Mladí komunisté kopou do Duky: Měli by ho zase zavřít
Foto: Hans Štembera
Popisek: Arcibiskup Dominik Duka
reklama

„Duka nazývá v rozhovoru pro rozhlas český lid lůzou, pohrdá jeho problémy a stížnosti na zdejší režim nazývá demagogií, o vládě lidu se vyjadřuje jako o tyranii většiny. Ano - jak „nečekaný“ je tento pohled na svět od muže, který pokračuje v tradici nenažranosti katolické církve, v tradici pijavic v sutanách, které se zmohly buď na fašizaci, vymývání mozků prostým lidem nebo na sexuální zneužívání dětí či různé finanční podvody. Ne nadarmo tento muž svou vizáží připomíná klerofašistického slovenského představitele Jozefa Tisa a ne nadarmo je pod komandem papeže, někdejšího člena nacistické organizace Hitlerjugend,” dočteme se například.

Podle mladých komunistů bylo ctí minulého režimu, že náboženství neschvaloval a Duka by měl být ve vězení i dnes. “Je vidět, že už dávno bylo potřeba založit pro věřící národní církev, nikoli spoléhat na reklamní, politické a finanční agenty Vatikánu. Nenapadám prosté věřící. Je potřeba být tolerantní k náboženské víře, i když je ještě více třeba popírat a odstraňovat jakékoliv tmářství a otevírat cestu prosazování vědeckého názoru,” konstatuje autor Martin Peč.

Komunisté podle něj dokázali toleranci k náboženství v historii mnohokrát. “Takoví jako Duka si však toleranci nezaslouží. Naopak. Kdo pohrdá lidem, tím lid musí pohrdat. Kdo chce okrádat český lid, tomu se dostane rázné odpovědi: Národ nebude platit pederastické orgie kněží pana Duky, stejně tak nehodláme přispívat na další ztloustnutí onoho muže. Dost už bylo těchto nenažraných havranů,” dodává.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: joh
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tohle vyjde! Šlachta a Přísaha: Protřelý hlas promluvil. A bublá Nečas

8:17 Tohle vyjde! Šlachta a Přísaha: Protřelý hlas promluvil. A bublá Nečas

Někdejší šéf dnes již neexistujícího Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) oznámil, že…