Mladý Klaus se pustil do Chládka. Je to prý zdatný žák Davida Ratha

17. 4. 2014 21:41

Syn exprezidenta a expert ODS pro oblast školství Václav Klaus ml. se rozčílil na ministra školství Marcela Chládka (ČSSD). Ten podle Klause rychle po svém nástupu ukazuje, že je neschopný jakékoliv argumentace k problémům školství a systémové práce a místo toho se uchyluje jen k populistickým výkřikům a šíření bulvárních pomluv.

Mladý Klaus se pustil do Chládka. Je to prý zdatný žák Davida Ratha
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr Marcel Chládek

„Pan ministr by se měl začít věnovat skutečným problémům školství a neschovávat svou odbornou neznalost za šíření bulvárních pomluv,“ míní Klaus mladší a upozorňuje na vyjádření Chládka pro deník Aha!. Tam ministr školství měl tvrdit, že jako poradce na Ministerstvu školství bral peníze Klaus za nic. A to je prý lež.

Na resortu pro ministra Dobeše pracoval na minimální úvazek, popisuje svou práci Klaus, a veškerou práci prý odevzdával včas. „Dostával jsem za to cca 2 000 Kč měsíčně. Práce v komisi pro státní maturitu za ministra Fialy byla za podobně nízkou odměnu. Mimochodem členem této komise byl i pan Chládek, který tam však jako jediný nechodil,“ míní.

Celý článek ZDE.

Klaus ml. nechce spekulovat o tom, jaký byl přínos Chládkova sezení v Senátu. „A nebudu spekulovat ani o tom, jaké bylo jeho angažmá ve vedení Středočeského kraje coby náměstka Davida Ratha, kvůli čemuž chodí nyní pan Chládek vypovídat k soudu,“ píše s tím, že žádá ministra, aby zveřejnil kompletní seznam svých poradců, jakou odměnu pobírají a co přesně již za uplynulé tři měsíce vykonali.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jno

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Skandál kolem neziskovky Lékaři bez hranic na brněnské škole. Rozčílení rodiče dorazili na jednání zastupitelstva. A takto to dopadlo

20:59 Skandál kolem neziskovky Lékaři bez hranic na brněnské škole. Rozčílení rodiče dorazili na jednání zastupitelstva. A takto to dopadlo

Poslední letošní zasedání zastupitelstva v Brně-Bystrci mělo sice sváteční ladění, nevyhnulo se mu v…