Mluvčí radních za TOP 09 Vojtková bude mluvit za celý magistrát

30.05.2013 21:02

Pražský magistrát bude mít od pátku novou tiskovou mluvčí, stane se jí dosavadní mluvčí radních za TOP 09 Iva Vojtková. ČTK řekla, že bude zastávat obě pozice. Vojtková nahradí Terezu Královou, která i nadále bude vedoucí oddělení pro média. Magistrát o tom dnes informoval ČTK.

Mluvčí radních za TOP 09 Vojtková bude mluvit za celý magistrát
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo TOP 09
reklama

Vojtková v minulosti pracovala mimo jiné v tiskovém oddělení ministerstva spravedlnosti, rovněž byla redaktorkou přílohy Mladé fronty Dnes a tiskovou mluvčí Vrchního státního zastupitelství v Praze.

Vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy. Magistrát uvedl, že za minulého režimu byla odsouzena za vydávání samizdatového časopisu, spolupracovala s RFE/RL a Svědectvím Pavla Tigrida.

Minulý týden se po měsících sporů rozpadla radniční koalice ODS a TOP 09 a z funkce byl odvolán primátor za ODS Bohuslav Svoboda. TOP 09, která v roce 2010 volby v Praze vyhrála a má nejvíce zastupitelů, nyní vyjednává o další podobě městské rady, v níž zůstali jen její představitelé.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: čtk, mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Václav Vlk, signatář Charty: O Babišovi si můžete myslet, co chcete. Ale představte si, že by koronu měli řešit Fiala s Kalouskem...

15:58 Václav Vlk, signatář Charty: O Babišovi si můžete myslet, co chcete. Ale představte si, že by koronu měli řešit Fiala s Kalouskem...

Signatář Charty 77 Václav Vlk má za to, že řada lidí sice nemusí milovat Andreje Babiše (ANO), ale v…