Modrý Sobotka odpověděl čtenáři: Komunisté vám ukradli duši

09.01.2013 18:22 | Zprávy
autor: joh

Kandidát na prezidenta Přemysl Sobotka odpovídal několika čtenářům ParlamentníchListů.cz. Odmítl, že by hlavní odpovědnost za zničení naší země měla ODS a jakékoli srovnání jeho strany s KSČ pokládá za naprostý nesmysl.

Modrý Sobotka odpověděl čtenáři: Komunisté vám ukradli duši
Foto: Hans Štembera
Popisek: Přemysl Sobotka na kongresu ODS

Jedna čtenářka Sobotkovi vyčetla, že se za komunistů stal primářem, což podle ní nešlo jinak, než s KSČ spolupracovat. Navíc se ptá, čím se ODS od KSČ liší. „A vidíte, já tam kamarády neměl, naopak, můj otec byl komunistům trnem v oku. Je to vlastně zázrak, že jsem mohl vystudovat. A čím se KSČM  liší od ODS? Milá dámo, buďte demokrat, přečtěte si volební materiály obou stran, zamyslete se nad historií obou stran a pak už se na takové věci nebudete muset ptát. A vám to pomůže si jisté věci ujasnit,“ napsal Sobotka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …