Mohutný střet Nového světového řádu a Ruska. Hájkův web píše o proroctví

29.06.2014 17:46

Server Protiproud bývalého spolupracovníka prezidenta Václava Klause Petra Hájka v souvislosti s probíhajícím konfliktem na východní Ukrajině zmiňuje proroctví, která zaznívala v době první světové války v portugalské Fatimě. Ukrajinský konflikt Protiproud označuje za „tragickou válku“, z jejíhož rozpoutání viní Západ. V ní prý jde Západu kromě jiného o obklíčení Ruska vojsky NATO.

Mohutný střet Nového světového řádu a Ruska. Hájkův web píše o proroctví
Foto: Repro Foto: ČT
Popisek: Bývalý vicekancléř prezidenta republiky Petr Hájek v pořadu Máte slovo
reklama

Podle serveru není v této souvislosti od věci zamyslet se nad jedním z nejznámějších zjevení Panny Marie a nad jejím proroctvím, které je prý opět aktuální.

Ve Fatimě se v letech 1916 a 1917 měla zjevovat Panna Marie trojici dětí. Mimo jiné jim měla říct, že pro záchranu hříšníků je třeba rozšířit úctu k jejímu Neposkvrněnému Srdci. „Svatý otec mi zasvětí Rusko, to se obrátí a svět bude mít na určitý čas mír,” měla říct dětem Panna Marie.

Z Ruska se stává hráz proti destrukci křesťanství

Podle Protiproudu v poslední době, za prezidentství Vladimira Putina, přichází v Rusku vlna národní a křesťanské renesance tradičních hodnot. „Z Ruska se tak stává jedna z posledních hrází destrukce křesťanství, kterou provádějí zednářské elity ovládající USA a Evropskou unii,“ poznamenal server s tím, že právě sledujeme mohutný střet sil tohoto Nového světového řádu s Ruskem na východní Ukrajině.

Podle serveru je očividná snaha obklíčit Rusko, dostat jej na kolena a postupně za pomoci ekonomických sankcí dosadit do vedení země západní loutky, jako se prý stalo na Ukrajině.

„V těchto souvislostech je třeba si znovu připomínat již dávno zapomenuté proroctví Panny Marie z Fatimy, jež, jak se ukazuje, bylo možná určeno až pro naše dny, které zřejmě mají pro budoucnost lidstva rozhodující význam,“ podotkl Protiproud.cz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zhrozený Hejma: Chceme žít. Přišel nápad obejít EU

21:30 Zhrozený Hejma: Chceme žít. Přišel nápad obejít EU

Zpěvák Ondřej Hejma má svůj pořad HejmaLive na kanálu moderátora Luboše Xavera Veselého. „Probudili …