Moravskoslezský kraj má schválit pomoc pozůstalým po střelbě

12.12.2019 9:22 | Zprávy
autor: čtk

Zastupitelé Moravskoslezského kraje budou na dnešním jednání rozhodovat o finanční pomoci pro pozůstalé a zraněné z úterní střelby ve Fakultní nemocnici Ostrava. Ve středu bylo zveřejněno také číslo transparentního účtu, na který mohou lidé zasílat své finanční příspěvky.

Moravskoslezský kraj má schválit pomoc pozůstalým po střelbě
Foto: Policie ČR
Popisek: Po střelbě v ostravské nemocnici

Už ve středu finanční podporu schválili ostravští zastupitelé, když se rozhodli přispět pozůstalým po šesti obětech 100.000 korun a zraněným 50.000 korun. Stejně by měl postupovat i kraj, pomoci by jim měla rovněž vláda.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Emisní povolenky

Také s nimi nesouhlasím a snad zavedeny nebudou. Ale upřímně, co může pro nás jejich nezavedení znamenat? Dost pochybuji, že když je nezavedeme, EU nad tím jen mávne rukou.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

EU by měla změnit postoj k Rusku, říká Drulák

21:16 EU by měla změnit postoj k Rusku, říká Drulák

Bývalý diplomat a předseda spolku Svatopluk Petr Drulák v rozhovoru pro Startitup mluvil o fanatismu…