Moravští ODSáci protestují proti stavu strany: Podporujeme rebely

27.09.2012 8:04 | Zprávy

Občanská demokratická strana v rámci vládního daňového balíčku dostala další ránu. Na stranu šesti rebelů uvnitř největší tuzemské strany odmítajících podpořit daňový balíček se ve středu postavili zástupci šestnácti místních stranických sdružení z Prostějovska. Všem poslancům ODS totiž rozeslali mail, ve kterém nabádají k hájení programu strany.

Moravští ODSáci protestují proti stavu strany: Podporujeme rebely
Foto: red
Popisek: ODS, ilustrační foto

„Chceme vyslovit jasnou podporu poslanci Radimu Fialovi a pětici poslanců, kteří odmítli další zvyšování daní, které obsahuje vládní balíček zákonů,“ napsali členové Nečasovy strany v dopise, který má Právo k dispozici, s tím, že vládu straníci označili za úřednickou a nerespektující programové cíle ODS.

Stát totiž přestává fungovat, navíc pouze bere peníze pracovitým lidem a slušným podnikatelům, míní členové v dopise.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jno

Radek Koten byl položen dotaz

Trafiky

Dobrý den, zajímá mě, jestli bude SPD do vlády nominovat své lidi, kteří neuspěli ve volbách, což bohužel dělají všichni a vytváří se tak podle mě trafiky za peníze nás všech? Nebo budete lepší a neuděláte to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Gumácký výklad ústavy. Vy důvěru vládě nedáváte, objasňuje Holec prezidentovi

21:02 Gumácký výklad ústavy. Vy důvěru vládě nedáváte, objasňuje Holec prezidentovi

Petr Holec se pustil do prezidenta Petra Pavla kvůli jeho výtkám k programu vlády. Prezident se podl…