Možné jsou jedině nové volby. Bez nich do žádné vlády nejdeme, říká ČSSD

04.04.2012 16:18 | Zprávy
autor: joh

Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka považuje za jediné možné východisko vládní krize nové volby. Rozhodně odmítl, že by jeho strana byla součástí nějaké vlády nebo ji podporovala bez předčasných voleb.

Možné jsou jedině nové volby. Bez nich do žádné vlády nejdeme, říká ČSSD
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bohuslav Sobotka

„Podle přesvědčení ČSSD je jediné rozumné a poctivé řešení dohoda o předčasných volbách,“ zopakoval dnes na brífinku Sobotka. Podle něj jsou jakékoli dohody nesmyslné a nakonec k pádu vlády stejně povedou.

Neopírejte se o přeběhlíky, vyzývá Sobotka Nečase

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Rozpočtové určení daní

Můžete udělat něco, aby Praha neměla na občana 4,5 krát víc než malá města a venkov Z NAŠICH DANÍ ? Zatímco Praha NEVÍ ROUPAMA co by postavila ( a mnohdy to jde dokonce ze státního rozpočtu ), tak na malých městech trvá roky, než je na drobnou OPRAVU třeba chodníku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Opozice sbírá podpisy na odvolání Okamury. Nemají žádný pozitivní program, vzkazuje jim

18:45 Opozice sbírá podpisy na odvolání Okamury. Nemají žádný pozitivní program, vzkazuje jim

Zatímco ukrajinský vevyslanec Vasyl Zvaryč pobízí českou občanskou společnost, že od ní očekává hodn…