Možné jsou jedině nové volby. Bez nich do žádné vlády nejdeme, říká ČSSD

04.04.2012 16:18 | Zprávy

Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka považuje za jediné možné východisko vládní krize nové volby. Rozhodně odmítl, že by jeho strana byla součástí nějaké vlády nebo ji podporovala bez předčasných voleb.

Možné jsou jedině nové volby. Bez nich do žádné vlády nejdeme, říká ČSSD
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bohuslav Sobotka

„Podle přesvědčení ČSSD je jediné rozumné a poctivé řešení dohoda o předčasných volbách,“ zopakoval dnes na brífinku Sobotka. Podle něj jsou jakékoli dohody nesmyslné a nakonec k pádu vlády stejně povedou.

Neopírejte se o přeběhlíky, vyzývá Sobotka Nečase

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: joh

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Také by mě ty vaše seznamy zajímaly

Můžete otevřeně sdělit, kolik tato vláda vyvezla techniky na Ukrajinu? Jestli vás dobře chápu, tak na rozdíl od nás lidí máte k dispozici nějaký seznam. Zveřejníte ho? A dá se vyčíslit celková pomoc Ukrajině - nejen kterou jsme vyvezli, ale i ta, kterou jim poskytujeme tady?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

V Děčíně tlačili do dětí transgender. A přišlo se na to. Je zle

4:44 V Děčíně tlačili do dětí transgender. A přišlo se na to. Je zle

Mají mít města a rodiče právo kontrolovat, co se učí ve školách? Tuto otázku budou řešit v Děčíně, k…