Mučte Milana Kohouta vlastním spermatem, padlo z novin

20.08.2015 15:01

Novinář Jiří Peňás se ve svém sloupku v Lidových novinách věnoval poslednímu uměleckému vystoupení filozofa a umělce Milana Kohouta. Ve svém zatím posledním čísle totiž Kohout naplnil PET láhev svým semenem a to vylil do svěcené vody v jednom údajně polském kostele.

Mučte Milana Kohouta vlastním spermatem, padlo z novin
Foto: Archiv M. Kohouta
Popisek: Milan Kohout
reklama

„Doba postoupila a dnešní antiklerikál bojuje proti církvím svým vlastním, ehm, spermatem,“ začíná Peňás. Kohoutovo poslední vystoupení mělo údajně být protestem „proti rostoucí moci církví a křesťanství vůbec“. Sperma použil proto, že „obsahuje genetickou informaci o jeho militantním ateismu“. Což má snad věřícím přivodit vyrážku.

„Vedle jeho zjevné idiocie bych – nejsa právník – řekl, že přinejmenším jde o veřejné znečišťování,“ hodnotí Kohoutův čin Peňás, podle kterého není důležité, jestli to bylo sperma, či jen bílek, což tvrdil dodatečně Kohout. Jisté však je, že „před případným stíháním se bude osvícený masturbant bránit, že šlo o umělecký čin“.

Kohout má podle Peňáse dobré předpoklady k tomu, aby mu to prošlo, protože nejenže o sobě tvrdí, že je umělec, ale „je snad některými lidmi a médii tak i vnímán“. A má k tomu dobré předpoklady. „Vypadá jak jurodivý blázen, pronáší bláznivé a zuřivé výroky, Bohu spílá do č...ů,“ píše Peňás a dodává, že ani v USA, kde Kohout žil, se kritice nevyhne.

Celý text zde

Podobných prazvláštních vystoupení má Kohout na kontě víc. Jedním z nich je například nahý Kohout stojící před tlakovým hrncem, do kterého vkládá hlavu a drží ji tam co nejdéle. „Z dodatečného výkladu vyplynulo, že mělo jít o protest proti waterboardingu...“

Peňás následně poznamenává, že Kohout je až příliš pokrokový umělec pro naši společnost, která je podle něj „buranská a rasistická“. Na její ozdravění má recept v přijetí jednoho milionu uprchlíků... Tím se prý zdejší demence naředí.

Co se ale týká samotného Kohouta, tomu by podle Peňáse už pomohlo jediné, a tím je „waterboarding v kýblu plném jeho vlastního... ehm“.

Waterboarding je forma mučení, kdy člověk leží na zádech, přes hlavu je mu položen kus látky a přes něj se lije voda. Cílem je vytvořit dojem, že se člověk topí. Údajně je tato metoda velmi rožšířená mezi agenty CIA.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: spa
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Student Šmíd z USA! Násilí v Americe: Nové informace. Podivné

13:49 Student Šmíd z USA! Násilí v Americe: Nové informace. Podivné

„Martin Šmíd Spojených států“, tak nazval George Floyda americký novinář působící v Čechách Erik Bes…