Musíme společně vystoupit proti vládě korupčníků a komediantů, vyzvala Semelová

14.04.2012 13:03 | Zprávy

Vláda přistupuje ke škrtům, které budou stále víc dopadat na seniory, mladé rodiny s dětmi, zvlášť na samoživitelky, na zdravotně postižené a nezaměstnané. Ale jenom do té doby, než lidé vyjdou do ulic, píše poslankyně KSČM Marta Semelová.

Musíme společně vystoupit proti vládě korupčníků a komediantů, vyzvala Semelová
Foto: red
Popisek: Poslankyně a zastupitelka Prahy 1 za KSČM, Mgr. Marta Semelová

Podle článku Semelové, který zveřejnila na profilu na ParlamentníchListech.cz, si lidé nechávají líbit vládu korupčníků a komediantů, kteří „s úsměvem lžou občanům a s drzostí namyšlených fracků legálně vykrádají kapsy občanů i kasu státu“.

Nečasův kabinet? Banda amatérů, kteří rozhazují peníze lidí

Kabinet premiéra Petra Nečase (ODS) dále označuje za nezodpovědné amatéry, kteří rozhazují peníze lidí církvím, manažerům zkrachovalých podniků nebo žoldákům v zahraničních misích. Lidé podle ní musí pochopit, že se nic nezmění, dokud nebudou táhnout za jeden provaz a nezmění se systém jako takový.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vfe

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Uvažujete, že byste nahradil Fialu?

A jaký je váš názor na zachování koalice SPOLU? Jste pro nebo proti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zrušit, vyházet lidi.“ Doporučení nové vládě. Má dojít i na BIS

20:20 „Zrušit, vyházet lidi.“ Doporučení nové vládě. Má dojít i na BIS

Fialova vláda zřídila několik týmů a institucí zaměřených na boj proti dezinformacím, což vyvolalo s…